Son Dakika Haberleri: Gopro Şu Anda 30 Milyondan Fazla Hero Aksiyon Kamera Sattı

Gopro Şu Anda 30 Milyondan Fazla Hero Aksiyon Kamera Sattı

8 ay önce

GoPro'nun Aksiyon Kamera Satışları Şirkete Biraz Nefes Aldırdı GoPro Şu anda 30 Milyondan Fazla Hero Aksiyon Kamera Sattı.

Gopro Şu Anda 30 Milyondan Fazla Hero Aksiyon Kamera Sattı, System.String[]
GoPro'nun Aksiyon Kamera Satışları Şirkete Biraz Nefes Aldırdı


GoPro Şu anda 30 Milyondan Fazla Hero Aksiyon Kamera Sattı. Hero modelleri arasında en popüler Hero5 Black.

GoPro önemli iş sorunları ile mücadele ediyor. GoPro Drone üretiminden çıkarken yaklaşık 300 kişiyi işten çıkarmıştı. Şirket mali dengeleri sağlamak için uzunca bir süredir çabalıyor.Şirket ilk HD aksiyon kamera modelini dokuz yıl önce duyurmasından bu yana, Hero Aksiyon Video Kamerasının bu güne kadar 30 Milyon'un üzerinde astış gerçekleştirdiğini açıkladı.

Hero5 Black modeli açık hava türleri için uygun fiyatlı ve çok yönlü olması nedeniyle dört milyon ünite satmayı başardı. Bu haliyle GoPro'nun en çok satan aksiyon kamerası oldu.

Bu satış başarısına rağmen şirketin tekrar kar elde edebilir hale gelmesi için aksiyon kamera yelpazesinde ufak güncellemelerden ve yeniliklerden çok daha fazlasını yapması gerekiyor. Özellikle yaz sezonun yaşanan tatil satışlarındaki düşüşü tersine çeviren GoPro, sahibi olduğu kamera lenslerini ve sensör teknolojilerini Jabil'e lisanslamaya da başladı. Jabil Circuit Apple tedarikçilerinden biri aynı zamanda.

GoPro Şu anda 30 Milyondan Fazla Hero Aksiyon Kamera Sattı


https://www.teknotalk.com/gopro-30-milyondan-fazla-hero-aksiyon-kamera-satti-64499/Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Guido Senia, Aynı Yatakta Poz Verdi Doç. Dr. Selman Öğüt'ten Çarpıcı Hırsızlık Yorumu: Elini Keselim Deyince İnsan Hakları Diyorlar

Erdoğan Kahramanmaraş Mitinginde Gelen Telefon Sonrası Konuşmasına Ara Verdi