Görele'de Heyelan Korkusu Sürüyor - Son Dakika

Görele'de Heyelan Korkusu Sürüyor

18.02.2012 13:42
Görele'de Heyelan Korkusu Sürüyor, System.String[]

Görele-Aydınlar Karayolu'nun 10.kilometresinde 15 Ocak 2012 tarihinde meydana gelen heyelanın ardından oluşan yarıklar sürücüleri tedirgin ediyor.

Görele-Aydınlar Karayolu'nun 10. kilometresinde 15 Ocak 2012 tarihinde meydana gelen heyelanın ardından oluşan yarıklar sürücüleri tedirgin ediyor.

Giresun'un Görele ilçesinin Köprübaşı ve Aydınlar beldeleri ile 22 köyün ulaşımını sağlayan Görele-Aydınlar Karayolu'nun Boğalı köyü mevkisinde 15 Ocak 2012 tarihinde yaşanan heyelanın ardından yağışların devam etmesi sonucu oluşan yarıklar sürücüleri korkutuyor. Heyelanlı bölgeden geçerken korku yaşadıklarını belirten Görele S.S. Motorlu Taşıtlar Kooperatifi 81 No'lu Çiftlik Minibüs Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Başkanı Ümit Öztürk, "Burada defalarca heyelan olayı yaşandı. Heyelan olduğunda yolun

alternatifi olmadığı için açılana kadar bekliyoruz. Burada en son heyelan 15 Ocak 2012 tarihinde oldu. Yağışların yaşandığı bu mevsimde tekrar aynı yerde heyelan olması an meselesi. Bir önceki heyelan sonrası oluşan çatlaklar gün geçtikçe büyüyor. Şoför arkadaşlar her an heyelan olacak diye çok tedirgin. En son heyelanda Yakup Eyibil'in kullandığı okul servis aracı 20 öğrenciyle birlikte az kalsın heyelanın altında kalıyordu. Şoförün heyelanı görmesi ve anında frene basması olası faciayı önlemiş oldu.

Yetkililerin can kaybı yaşanmadan önce burada tedbir almalarını bekliyoruz" dedi. - GİRESUN

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Görele'de Heyelan Korkusu Sürüyor - Son Dakika


Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu