Son Dakika Haberleri: Görele'de Öğrencilerden Yemen İçin Kermes

Görele'de Öğrencilerden Yemen İçin Kermes

8 gün önce

Görele'de Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından Yemen'de açlık çeken çocuklar için yardım kampanyası ve kermes düzenlendi.

Görele'de Öğrencilerden Yemen İçin Kermes, System.String[]
Görele'de Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından Yemen'de açlık çeken çocuklar için yardım kampanyası ve kermes düzenlendi.

Cumhuriyet Meydanı'ndaki kermesin açılışında konuşan okul müdürü Mehmet İncirkuş, "Yemenli çocuklar yalnız değil" sloganıyla yardım kampanyası ve kermes organize edildiğini belirtti.

Öğrencilerin Yemen'de yaşanan duruma sessiz kalmadığını ifade eden İncirkuş, "Öğrencilerimiz Yemen'deki çocukların sesine ses vermek için örnek bir davranış sergilemişlerdir. Öğrencilerimiz kendi hazırladıkları havlu, lif, bileklik, mum, kapı süsü ve magnet gibi ürünleri satışa sunarak, Yemen için ellerini taşın altına koymuşlardır. Ben hepsini tebrik ediyorum. Kermesimize olan ilgi de bizleri ayrıca mutlu etmiştir." diye konuştu.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 04:22 Kaynak: AAKritik Uyarı Geldi! Bankalar Kredi Çekerken Bu Soruyu Soramaz Mansur Yavaş'ın Talimatıyla Ankara Büyükşehir Belediyesi Tabelasına T.C. Eklendi Hava Sıcak Diye Aracının Camını Açık Bırakan Dikkatsiz Vatandaş, Biriktirdiği 110 Bin Lirayı Çaldırdı Dolarda Hareketli Anlar Yaşanıyor! İşte Son Durum