Görevi bitti ama hakkındaki iddialar devam ediyor: Trump çifti Beyaz Saray'da yatak odalarını ayırmış - Son Dakika

Görevi bitti ama hakkındaki iddialar devam ediyor: Trump çifti Beyaz Saray'da yatak odalarını ayırmış

22.01.2021 11:06

20 Ocak'ta Beyaz Saray'dan ayrılan ve başkanlık görevini Joe Biden'a devreden eski ABD Başkanı Donald Trump'ın 4 yıllık görevi boyunca Beyaz Saray'da eşi Melania Trump ile ayrı yatak odalarında uyuduğu iddia edildi.

Başkanlık seçimini kaybedip görevi Joe Biden'a devreden eski ABD Başkanı Donald Trump'ın 4 yıllık görevindeki özel hayatı ABD basını tarafından mercek altına alındı.

AYRI YATAKLARDA UYUMUŞLAR

Medyada yer alan haberlere göre, Trump'ın 4 yıllık görevi boyunca Beyaz Saray'da eşi Melania Trump ile ayrı yataklarda uyuduğu öne sürüldü. Melania Trump ve Donald Trump'ın kendilerine ait ayrı yatak odalarında kaldığı iddiasına ilişkin CNN International'a açıklamalarda bulunan ve ismi açıklanmayan eski Beyaz Saray personeli, "Donald Trump, daha önce diğer yönetimler döneminde çalışma odası olarak kullanılan bir odada uyudu" dedi.

MELANİA BEYAZ SARAY'DAN AYRILDIĞI İÇİN MUTLU

Haberlerde, önceki gün Beyaz Saray'dan ayrılan Melania Trump'ın Florida'ya gittikleri ve Beyaz Saray'dan ayrıldığı için mutlu olduğu ifade edildi. Melania'nın First Lady olarak tüm dikkatleri üzerine çekmekten ve Trump'la birlikte sürekli medya önünde olmaktan rahatsız olduğu zaman zaman kameralara da yansımıştı.

Görevi bitti ama hakkındaki iddialar devam ediyor: Trump çifti Beyaz Saray'da yatak odalarını ayırmış

Son Dakika Dünya Görevi bitti ama hakkındaki iddialar devam ediyor: Trump çifti Beyaz Saray'da yatak odalarını ayırmış - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Survivor yarışmacısı Çağrı Atakan'ın sabıkalı olduğu ortaya çıktı Galatasaray, Atatürk Olimpiyat Stadı için harekete geçiyor İran ve ABD'yi savaşın eşiğine getiren füze saldırısının detayları ortaya çıktı Öz ve üvey annesini öldürdükten sonra intihar eden gençle ilgili dikkat çeken detaylar Son Dakika: Yapılandırmada son gün olması nedeniyle görevli personel ve ödeme yapacaklar kısıtlamadan muaf tutulacak İran, Bağdat Büyükelçisi'nin Türkiye'yle ilgili sözlerinin yanlış anlaşıldığını savundu Oyuncu Naz Elmas eşinin kucağında poz verdi Son Dakika! Müjdat Gezen ve Metin Akpınar, Cumhurbaşkanı'na hakaret suçlamasıyla yargılandıkları davadan beraat etti