Görevlisi Kursiyerleri Belgelerini Aldı - Son Dakika

Görevlisi Kursiyerleri Belgelerini Aldı

16.01.2015 10:40
Görevlisi Kursiyerleri Belgelerini Aldı, System.String[]

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Onsekiz Mart Üniversitesi işbirliği ile 25 kursiyerin katılımıyla düzenlenen Satış Görevlisi kursu sona erdi.

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Onsekiz Mart Üniversitesi işbirliği ile 25 kursiyerin katılımıyla düzenlenen Satış Görevlisi kursu sona erdi.

Kursu başarıyla tamamlayan 23 kursiyer Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nda düzenlenen tören ile belgelerini aldı. Törene, Çanakkale Vali Yardımcısı Mustafa Tüysüzoğlu, İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Feyzi Uğur, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Nuri Kavak, Döner Sermaye İşletme Müdürü Resul Aydın ile kursiyerler ve öğretim elemanları katıldı. İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan törende yaptığı konuşmada, "Yaptığımız alan çalışmalarında şehrimizde Satış Görevlisi mesleğinde önemli bir ihtiyaç olduğunu gördük. Bu ihtiyacı karşılamak üzere başlatmış olduğumuz sertifika programının ilk etabını tamamlamış bulunuyoruz. Bugün 2. ve 3. Gruplarında eğitimlerini de başlatıyoruz. Bizlerle işbirliği yaparak bize destek olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine ve özellikle Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu yönetimine teşekkür ediyorum. Kursiyerlerimize bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar diliyorum" dedi.

Doç. Dr. Nuri Kavak'ta konuşmasında "Yaklaşık 25 gün önce başlangıcını yaptığımız kursun sertifika programını gerçekleştirmek üzere burada toplandık. Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu olarak bu tür eğitimleri önemsiyoruz ve içinde bulunduğumuz şehre hizmet etmek istiyoruz. Bu anlamda öğretim elemanlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum" diye konuştu. Konuşmaların ardından kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verilmesiyle tören sona erdi. 2. ve 3. Grupların eğitimleri 12 Ocak ile 12 Şubat tarihleri arasında Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nda devam edecek. Eğitim 24 gün ve toplam 184 ders saati sürecek. Eğitim süresi boyunca kursiyerlere günlük 20TL cep harçlığı ödenecek ve Genel Sağlık Sigortası yapılacak. - ÇANAKKALE

Görevlisi Kursiyerleri Belgelerini Aldı
Görevlisi Kursiyerleri Belgelerini Aldı
Görevlisi Kursiyerleri Belgelerini Aldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Görevlisi Kursiyerleri Belgelerini Aldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Oyuncu Bekir Aksoy, eşi ve 8 aylık bebeği koronavirüse yakalandı Gözaltına alınan Şişli Belediye Başkan Yardımcısı'yla ilgili olay iddia: PKK'nın miting, açlık grevi gibi faaliyetlerinde bulunmuş Fatih Terim torunlarıyla video paylaştı: 67 yaşında marşmelov denedim Kaş kaldırma estetiği yaptıran Akasya Asıltürkmen, yüzünün bandajlı halini paylaştı Bakan müjdeyi verdi! Buzağı destek ödemeleri yarın başlıyor Cani evlat, tartıştığı annesini göğsünden bıçaklayarak öldürdü ODTÜ'den heyecanlandıran buluş: Koklamak koronavirüsten korunmaya yetiyor Putin'in eski temizlik işçisinden 17 yaşında bir kızı olduğu iddia edildi