Görme Engelli İbiş'in Şiir Kitabı Çıktı - Son Dakika

Görme Engelli İbiş'in Şiir Kitabı Çıktı

03.01.2012 12:40
Görme Engelli İbiş'in Şiir Kitabı Çıktı, System.String[]

Seydişehir'e bağlı Ketenli beldesinde yaşayan görme engelli Hüseyin İbiş, şiir kitabı çıkardı.

Seydişehir'e bağlı Ketenli beldesinde yaşayan görme engelli Hüseyin İbiş, şiir kitabı çıkardı.

İbiş, uzun zamandır yazdığı şiirlerinin kitap olarak yayınlanmasına katkıda bulunan Seydişehir Kaymakamı Kemal İnan'ı makamında ziyaret etti.

İbiş, ziyarette yaptığı konuşmada, ilk kitabının ardından ikinci bir şiir kitabı çıkarmayı planladığını belirtti.

İbiş, şiir yazmaya lisede başladığını, bir çok zorlukla karşılaştığını ancak şiir yazmaktan asla vazgeçmediğini söyledi.

Beş yüzün üzerinde şiir yazdığını ancak ilk kitabında bunlardan sadece iki yüz tanesine yer verebildiğini vurgulayan İbiş, "Her konuda şiir yazmaya çalışıyorum. Engelliler, dostluk ve vatanla ilgili şiirler yazdım. Şiir kitabım bin adet basıldı. İkinci kitabımı da bastırmayı düşünüyorum. Kitabımın çıkmasında bana destek olan Sayın İnal'a çok teşekkür ediyorum" dedi.

Kaymakam Kemal İnan ise İbiş'in kendilerine bir şiir kitabı çıkarmayı istediğini ilettiğini, kaymakamlık olarak kendisine destek verdiklerini bildirdi.

"İnsanın gönlü açık ise her şeyi başarabilir" diye konuşan İnan, İbiş'i tebrik etti.

- KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Görme Engelli İbiş'in Şiir Kitabı Çıktı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Nice'teki bıçaklı saldırı sonrası Fransa'da terörle mücadele planı "acil saldırı" seviyesine çıkarıldı Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a 'çanta' yanıtı: Yüreğin varsa beraber tartışalım Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım Ünlü oyuncu Melisa Döngel, arkadaşlarıyla gittiği kafeye alınmayınca olay çıkardı: Sizi bitireceğim Suudi Arabistan'daki Fransız Konsolosluğu'na saldırı: 1 yaralı Otoyolda 9 araç birbirine girdi, 5'i doktor 10 kişi yaralandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var