Görme Engellilerden Vali Bilici'ye Ziyaret - Son Dakika

Görme Engellilerden Vali Bilici'ye Ziyaret

12.01.2012 18:42
Görme Engellilerden Vali Bilici'ye Ziyaret, System.String[]

Uluslararası Görme Engelliler Spor Federasyonu Futsal Komite Başkanı Carlos Campos ve beraberindeki heyet Kayseri Valisi Mevlüt Bilici'yi ziyaret etti.

Uluslararası Görme Engelliler Spor Federasyonu Futsal Komite Başkanı Carlos Campos ve beraberindeki heyet Kayseri Valisi Mevlüt Bilici'yi ziyaret etti. Ziyarette Campos, Avrupa Görme Engelliler Futsal Şampiyonası'nın Kayseri'de yapılacağını bildirdi.

Campos, Türkiye Görme Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkan Yardımcısı Erol Erdim, yönetim kurulu üyesi Ümmet Ekici ve milli takım antrenörü Niyazi Metin ile birlikte Vali Mevlüt Bilici tarafından makamında kabul edildi. Erol Erdim, kabulde yaptığı açıklamada, Görme Engelliler Avrupa Şampiyonası'nın Mayıs ayı başında Kayseri'de yapılmasının planlandığını söyledi.

Carlos Compos'un da bu çerçevede Kayseri'deki spor tesislerinde incelemelerde bulunduğunu ifade eden Erdim, 10 gün sürecek şampiyonaya, 10 ülkenin katılacağını söyledi. Vali Mevlüt Bilici,Kayseri'nin daha önce birçok uluslararası müsabakaya ev sahipliği yaptığını anımsatarak, aldıkları olumlu tepkilerin başka organizasyonlar için de kendilerini cesaretlendirdiğini anlattı.

2013 yılında düzenlenecek 20 Yaş Altı Dünya Kupasına ev sahipliği yapacak illerden birinin de Kayseri olduğunu dile getiren Bilici, Avrupa Görme Engelliler Futsal Şampiyonası için de her türlü desteği vermeye hazır olduklarını bildirdi. Carlos Compos ise Kayseri'de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Vali Bilici'nin desteğinin kendileri için önemli olduğunu belirtti.

Kayserililere misafirperverlikleri için teşekkür eden Compos, kentteki spor tesislerinin büyük bir organizasyon düzenlenmesi için bütün şartları taşıdığını kaydetti. Bilici'nin şampiyonayı Kayseri'ye verip vermeyeceklerini sorması üzerine de, Görme Engelliler Avrupa Futsal Şampiyonası'nın Mayıs ayında Kayseri'de yapılacağını söyledi.

Görme Engellilerden Vali Bilici'ye Ziyaret

- Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Görme Engellilerden Vali Bilici'ye Ziyaret - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Koronaya yakalanan Cemal Enginyurt, helallik istedikten sonra sitem etti: İnsan değilsiniz Son Dakika: Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'nin resmen sportif direktörü oldu Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden Vestel, iki İngiliz beyaz eşya firmasını satın aldı Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğluna İstiklal Marşı'nı okutarak Şevval Şahin'e gönderme yaptı Ünlü model Brenda Patea, Alman tenisçi Alexander Zverev'den hamile olduğunu duyurdu Şömine süsü olarak kullandığı kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı Son Dakika! Ermenistan ordusu Berde şehir merkezini vurdu: 20 kişi yaşamını yitirdi Saadet Işıl Aksoy, bebeğinin yüzünü neden göstermediğini açıkladı: Sapıklar varken paylaşmam