Son Dakika Haberleri: Görünce 'Mad Max'te Miyiz?' Sorusunu Sorduran Kamyonet

Görünce 'Mad Max'te Miyiz?' Sorusunu Sorduran Kamyonet

2 ay önce

Jeep Wrangler Unlimeted ve Mitsubishi Mighty Max parçaları kullanılarak üretilen devasa bir kamyonet ile karşı karşıyayız.

Görünce 'Mad Max'te Miyiz?' Sorusunu Sorduran Kamyonet, System.String[]
Arabanın görüntüleri Xristos adlı bir adam tarafından Facebook grubu Oppositetalk'a gönderildikten sonra büyük ilgi topladı. Tamamen özel bir yapım olan aracın saç levhalarının altında sıradan bir kamyonet motoru olmadığı belli oluyor. Dizel teknisyeni ve kamyon şoförü Keanu Black'e göre bu sacların altında Peterbilt 335 motoru bulunuyor.Araçla ilgili en belirgin şey kabin kısmının açıkça Jeep Wrangler'den çıkmış olması. Gövde kısmı ise Mitsubishi Mighty Max'ten geliyor.

Tamamen özel bir yapım olan kamyonetin ön kısmında, tehditkar iki far ve oldukça agresif görünen delikler mevcut. Çamurluklarda aracın konseptine gayet uygun görünüyor. Mad Max'ten fırlamış gibi duran bu kamyonet oldukça korkutucu görünüyor.
Kaynak: WebTekno

Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 09:37 Ayının mağarada esir aldığı adam, 1 ay boyunca idrarını içerek hayatta kaldı Komşular kötü koku ihbarında bulundu! Eve giren polis büyük şok yaşadı Esenler Otogarı'nda akılalmaz olay! Gece gelip duvar ördüler