Göynükkışlalılar Şenlikte Buluştu - Son Dakika

Göynükkışlalılar Şenlikte Buluştu

03.09.2013 16:49
Göynükkışlalılar Şenlikte Buluştu, System.String[]

Göynükkışlalılar Kültür ve Dayanışma Derneği (GÖKÜYAD) tarafından düzenlenen 3. Üzüm Festivali gurbetçileri bir araya getirdi.

Göynükkışlalılar Kültür ve Dayanışma Derneği (GÖKÜYAD) tarafından düzenlenen 3. Üzüm Festivali gurbetçileri bir araya getirdi.

GÖKÜYAD Başkanı Tahsin İpek, Hadim ilçesi Göynükkışla köyü şenlik alanında yapılan festivalde, şenliği hemşehrilerini bir araya getirmek için düzenlediklerini söyledi.

Festivalin, köylerinin tanıtımına katkı sağladığını belirten İpek, "Sevdalısı olduğumuz Göynükkışla'nın güzelliklerini, hatıralarını, kültürlerini bizden sonraki neslin de bilmesi, köyümüzün adının unutulmaması için derneğimizi kurduk. Bu amaçla 3'üncüsünü düzenlediğimiz festivalimize katılımın yoğun olması bizleri mutlu etti" dedi.

Festivale, MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu, Hadim Ziraat Odası Başkanı Murat Yaman, AK Parti Hadim Başkanı Saffet Duran, Saadet Partisi Hadim Başkanı Duran Erduran, Anadolu Gençlik Derneği Hadim Başkanı İhsan Aydoğdu ve çok sayıda vatandaş katıldı. - Konya

Göynükkışlalılar Şenlikte Buluştu

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Göynükkışlalılar Şenlikte Buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Farkındalık yaratmak için enkaz üzerinde poz veren Itır Esen, linç edilmeye başlandı Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü ile İBB Sözcüsü Ongun Twitter'da atıştı Cumhuriyet tarihinin akaryakıta bağlı en büyük vergi kaçakçılığı operasyonu: 50 ilde, 220 gözaltı Hiç gitmediği Adıyaman'dan trafik cezası geldi, eşiyle arası bozuldu Meral Akşener, hacı olduğu için koronavirüs aşısı olduğu anlara ait fotoğrafını paylaşmamış Mahkeme kararı bozdu, Kadir Şeker davası yeniden görülecek Tehdit edilen genç kızı korumak isteyen dayısı canından oldu Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu