Son Dakika Haberleri: Göztepe Maçının Yıldızı Abdülkadir Parmak, Kuzeninin Kansere Yakalandığını Açıkladı

Göztepe Maçının Yıldızı Abdülkadir Parmak, Kuzeninin Kansere Yakalandığını Açıkladı

28 gün önce

Göztepe maçında gösterdiği performansla alkış alan Abdülkadir Parmak, "Kuzenim kanser hastalığına yakalandı. Ben bu formayı giymek için 24 yıl bekledim, savaştım ve kazandım. O da bu savaşı kazanacak ve hastalığını yenecek." dedi.

Spor Toto Süper Ligin 23. haftasında Trabzonspor, Göztepe ile İzmir Bornova Stadında karşı karşıya geldi. Mücadeleyi bordo-mavili ekip 3-1 kazandı. Trabzonspor'a galibiyeti getiren golleri Hugo Rodallega, Abdülkadir Parmak ve Kadu (kk) kaydetti. Göztepe'nin tek golü Deniz Kadah'tan geldi.

"SAVAŞTIM VE KAZANDIM"

Maçta gösterdiği performansla taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Abdülkadir Parmak, karşılaşma sonunda, "Kuzenim kanser hastalığına yakalandı. 4. seviyede hastalığı. Ben bu formayı giymek için 24 yıl bekledim, savaştım ve kazandım. O da bu savaşı kazanacak ve hastalığını yenecek." dedi.


YORUMLAR


Yeni Zelanda Dışişleri Bakanı Peters: Saldırgan Tarrant Hayatının Geri Kalanını Tek Başına Hücrede Geçirecek Fiyatı 5 Kat Arttı! Akkuş'ta Coğrafi İşaretle Tescillenen Fasulye, Yok Satıyor Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak