Grace Kelly'nin hayatını anlatan Monaco Prensesi Yakında Vizyonda - Son Dakika

Grace Kelly'nin hayatını anlatan Monaco Prensesi Yakında Vizyonda

12.03.2014 12:25
Grace Kelly'nin hayatını anlatan Monaco Prensesi Yakında Vizyonda, System.String[]

Nicole Kidman'ın canlandırğı Grace Kelly'nin şaşaalı olduğu kadar zor hayatını konu alan "Grace of Monaco" Filmi yakında sinemalarda.

Hollywood'un Altın Çağı'nın en büyük yıldızlarından biri olan ve Arka Pencere, Cinayet Var, Kelepçeli Aşık gibi filmlerin yıldız oyuncusu Grace Kelly'nin bütün bu şöhreti bırakıp Monaco prensi Prens 3. Rainier ile yaşadığı aşk ve ardından yaşadığı şaşaalı ama bir o kadar kadar zor hayatını konu alan "Grace of Monaco" Monaco Prensesi yakından ülkemizde vizyona girecek.

Nicole Kidman'ın Grace Kelly'yi canlandırdığı filmin yönetmenliğini La vie en rose filmiyle tanınan Olivier Dahan üstlenirken Nicole Kidman'a Tim Roth eşlik ediyor. Filmin konusu ise kısaca şöyle:

FİLMİN KONUSU

Hollywood'un Altın Çağı'nın en büyük yıldızlarından biri olan Grace Kelly, kariyeriyle ilgili her şeyin yolunda gittiği bir dönemde aşık olur ve Monako prensi, Prens 3. Rainier ile yaşadığı aşk, onu çok sevdiği mesleğine son vermek zorunda bırakır. İkili, Yüzyılın Düğünü olarak adlandırılan görkemli bir düğünle evlendikten sonra ünlü aktris resmi olarak Monako prensesi olur. Saray hayatına ve bu çevrenin kurallarına uyum sağlamaya çalışan 'Monako Prensesi'nin karşılaştığı tek güçlük bu olmaz. Bu dönemde meydana gelen ve Fransa ile Monako arasında patlak veren politik krizler genç krallığı günden güne daha fazla yıpratmaya başlar.

Grace Kelly'nin hayatını anlatan Monaco Prensesi Yakında Vizyonda

Son Dakika Kültür Sanat Grace Kelly'nin hayatını anlatan Monaco Prensesi Yakında Vizyonda - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Yüz binlerce kişi izledi! Düğünde geline yanlışlıkla tekme atan damat TikTok'da viral oldu Hakan Altun ile Gonca Vuslateri, yeni aşka yelken açtı ABD'de çölde keşfedilen gizemli metal blok paniğe neden oldu