Son Dakika Haberleri: Gravürlerle Türkiye Sergisi Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi'nde

Gravürlerle Türkiye Sergisi Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi'nde

3 yıl önce

Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi birbirinden güzel sergilere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Gravürlerle Türkiye Sergisi Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi'nde, System.String[]

Cemal Akyıldız'ın tarihi bugüne taşıyan gravür çalışmalarının bulunduğu serginin açılışı; bir programla gerçekleşti.
Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi; kültür, sanat ve eğitim faaliyetlerinin yanında sergileriyle de sanatseverlerin ilgisiyle karşılanıyor. Coğrafyayı ve tarihi gravürle buluşturan Cemal Akyıldız'ın mekân çalışmalarının bulunduğu sergi Ömer Faruk Dere moderatörlüğünde gerçekleşen bir söyleşiyle açıldı. Programa; Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Müftüsü İlyas Yılmaztürk, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, muhtarlar ve çok sayıda sanatsever katıldı.

Program öncesinde sergiyi dolaşarak Sanatçı Cemal Akyıldız'ı tebrik eden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; kendisine "Hoş geldiniz" dedi.

Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu programda bir konuşma gerçekleştirerek serginin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir ise, programda yaptığı konuşmada gravür sanatı hakkında bilgi vererek; sergiyi görmek isteyenlerin Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi'ni ziyaret edebileceklerini söyledi.

Ardından gerçekleşen söyleşi programında Moderatör Ömer Faruk Dere'nin sorularını yanıtlayan Sanatçı Cemal Akyıldız; gravür sanatı, hayatı ve eserleri hakkında bilgi verdi.


Haber Yayın Tarihi: 15.03.2017 11:54 Kaynak: Bültenler3 kamyonetin içindeki 50 teröristin hareketliliği Mardin'den görüntülendi
Dışkısını bağışlayarak öğrenci okutuyor Dünyaca ünlü model Heidi Klum, göğüs dekolteli pozunu paylaştı