Greene'in Yıdızı Parlıyor - Son Dakika

Greene'in Yıdızı Parlıyor

25.08.2012 06:03
Greene'in Yıdızı Parlıyor, System.String[]

Kristin Stewart'ın evli bir yönetmenle aşk yaşadığının ortaya çıkması, 'Twilight'ın güzel yıldızı Ashley Greene'e yaradı.

Kristin Stewart'ın evli bir yönetmenle aşk yaşadığının ortaya çıkması, 'Twilight'ın güzel yıldızı Ashley Greene'e yaradı. Stewart ve Robert Pattinson'ın gölgesinde kalan Greene, son 'Twilight' filminin tanıtım çalışmalarında öne çıkarılan isim oldu. Güzel oyuncu DKNY Jeans'in reklam yüzü olarak da moda dünyasının parlayan isimleri arasına girdi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Greene'in Yıdızı Parlıyor

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Greene'in Yıdızı Parlıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Fatih Terim: Ali Sami Yen'de 8-10 dakika vermemek bu kadar zor mu! Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam, göğüs dekolteli elbisesiyle poz verdi Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, La Casa de Papel dizisinin kadrosuna dahil oluyor İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı