Gripin Sxsw'te Sahne Alacak - Son Dakika

Gripin Sxsw'te Sahne Alacak

27.11.2012 10:17
Gripin Sxsw'te Sahne Alacak, System.String[]

Gripin, Dünyanın En Büyük Müzik Festivali Sxsw'te sahne alacak.

4. stüdyo albümleri "YALNIZLIĞIN ÇARESİNİ BULMUŞLAR" ile müzik listelerinde hızla yükselen başarılı rock grubu Gripin, dünyanın en büyük müzik festivali SXSW'te sahne alacak.

Amerika ve Avrupa'dan gelen medya ve müzik şirketlerini her yıl Mart ayının ikinci haftası bir araya getiren ve Amerika'nın Austin şehrinde 26 yıldır gerçekleşen SXSW, dünyanın en büyük müzik festivali olarak kabul ediliyor.

GRİPİN ÇIKARACAĞI İNGİLİZCE ALBÜMÜ İLK KEZ BU KONSERDE TANITACAK!

SXSW 2013 kapsamında 12 -17 Mart tarihleri arasında Austin, Texas'ta sahne alacak olan gripin, İngilizce sözlü 3 yeni şarkı ile çıkaracağı EP'yi ilk kez bu festivalde tanıtacak.

Gripin Sxsw'te Sahne Alacak

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Gripin Sxsw'te Sahne Alacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Real Madrid deplasmanda Barcelona'yı 3-1 mağlup etti Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Erzurum'da bir gol daha! Top ikinci kez ağlarla buluştu Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Almanya'da Türk iş insanına polis şiddeti! İşçilerin önünde yere yatırılarak darbedildi Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı