GÜBRETAŞ, Antalya Bölge Satış Müdürlüğü'nü Hizmete Açtı - Son Dakika

GÜBRETAŞ, Antalya Bölge Satış Müdürlüğü'nü Hizmete Açtı

08.09.2012 13:31
GÜBRETAŞ, Antalya Bölge Satış Müdürlüğü'nü Hizmete Açtı, System.String[]

Ülkemizin tarımsal üretiminde önemli bir yere sahip olan Antalya'da GÜBRETAŞ'ın yeni Bölge Satış Müdürlüğü'nü hizmete açıldı.

Antalya ile birlikte Türkiye genelinde 7 bölge satış müdürlüğü bulunan GÜBRETAŞ, 5 lojistik merkez ve yaklaşık 1800'ü Tarım Kredi Kooperatifi ve 900'ü özel bayi olmak üzere 2700'ü aşkın bayi ile de Türkiye'nin tarımsal üretim yapılan her noktasında.

Sektörde 60. yılına ulaşan ve 2011 yılını satış miktarı, pazar payı ve ciro rekorlarıyla tamamlayan GÜBRETAŞ, düzenlenen bir törenle tarımsal üretimin yoğun olduğu Antalya'da Bölge Satış Müdürlüğü'nü hizmete açtı. Yaygın lojistik altyapıyla tarım sektörüne hizmet veren GÜBRETAŞ, Antalya ile birlikte Türkiye genelinde 7 bölge satış müdürlüğüne ulaştı.

Tekirdağ, İzmir, Ankara, Samsun, İskenderun, Diyarbakır ve Antalya bölge satış müdürlüklerinin yanı sıra 2 liman ve 5 lojistik merkeziyle tarımsal üreticilere etkin bir hizmet sunan GÜBRETAŞ, yaklaşık 1800'ü Tarım Kredi Kooperatifi ve 900'ü özel bayi olmak üzere 2700'ü aşkın satış noktasıyla Türkiye'de tarımsal üretim yapılan her yere ulaşıyor.

Açılış töreninde konuşan GÜBRETAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kutlu, Tarım Kredi Kooperatifleri'nin en büyük iştiraki olan GÜBRETAŞ'ın son yıllardaki başarılarıyla en büyük sanayi kuruluşları arasında hızla zirveye yükseldiğini söyledi. Kutlu, 60. yılını kutlayan şirketin gelecek yıllara daha güçlü şekilde ulaşması için çalışmaları sürdürdüklerini belirtti.

GÜBRETAŞ Genel Müdürü Osman Balta ise, tarımsal üretim merkezlerinden Antalya'ya büyük önem verdiklerini belirtti. Bu nedenle daha önce Konya üzerinden hizmet verdikleri Antalya'da bir bu yaz aldıkları bir kararla Bölge Satış Müdürlüğü'nün faaliyete geçirildiğini söyledi. Genel Müdür Balta, böylece bölgedeki üreticilere daha hızlı ve etkin bir hizmet sunarak, ülke tarımına katma değer sağlayamaya devam edileceğini vurguladı.

GÜBRETAŞ, 2006'dan beri sürdürdüğü Türkiye Toprak Verimliliği Haritası Projesi kapsamında önümüzdeki dönem Antalya bölgesinde de yoğun bir tarama yapmayı planlıyor. Şirketin özellikle sıvı-toz grubunda geliştirdiği özel ürünler, bölgedeki tarım üreticilerinin verimlilik ve kalite arayışlarına cevap verecek geniş bir portföye sahip.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel GÜBRETAŞ, Antalya Bölge Satış Müdürlüğü'nü Hizmete Açtı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak TOKİ 2021'de dar gelirli vatandaşlar için 100 bin sosyal konut yapacak Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Koronavirüse yakalandıktan sonra ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü Paşinyan'a istifa çağrısı: Sadece Karabağ değil Ermenistan'ın geleceği de tehdit altında Manchester United, Sancho ve Haaland için 1,9 milyar TL ödemeye hazır Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü