Güce ilçesinde sel afetinin yaraları sarılıyor - Son Dakika

Güce ilçesinde sel afetinin yaraları sarılıyor

20.10.2020 09:41
Güce ilçesinde sel afetinin yaraları sarılıyor, System.String[]

Giresun'un Güce Belediye Başkanı Aytekin Boduroğlu, 22 Ağustos'ta yaşanan sel afetinin yaralarının sarıldığını bildirdi.

Giresun'un Güce Belediye Başkanı Aytekin Boduroğlu, 22 Ağustos'ta yaşanan sel afetinin yaralarının sarıldığını bildirdi.

Boduroğlu, yaptığı yazılı açıklamada, 22 Ağustos'ta yaşanan selden etkilenen ilçede, belediye tarafından yürütülen altyapı ve üstyapı, yenileme ve iyileştirme çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini belirtti.

İlçe merkezi ile Giyimli, Tevekli ve Kemaliye mahallelerinde betonlama çalışmalarının önceden tamamlandığını aktaran Boduroğlu, bağlantı ve ara yolların betonlama çalışmalarını devam ettirdiklerini kaydetti.

Boduroğlu, sel afetinin yaralarının sarıldığına işaret ederek "Afetin tahrip ettiği Fındıklı, Giyimli ve Tevekli mahallelerimizde yolları yeniliyoruz. Belediye mücavir alanı sınırlarına yeni katılan Fındıklı Mahallemizde menfez, altyapı ve istinat duvarı gibi çalışmaların da bir kısmını tamamladık. Yol betonlama ve altyapı çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Güce ilçesinde sel afetinin yaraları sarılıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti