Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı alyans takmaya başladı - Son Dakika

Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı alyans takmaya başladı

22.10.2019 08:39

Her yaptığıyla gündeme gelen Şeyma Subaşı, yakın arkadaşının YouTube kanalı üzerinden yayınlanan programına konuk oldu. DJ Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma'nın parmağındaki alyansı akıllara "Evleniyor mu?" sorusunu getirdi.

Şeyma Subaşı, Cihan Şensözlü'nün YouTube kanalı üzerinden yayın yaptığı programına konuk oldu. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Guido Senia ile samimi pozlarını paylaşan Subaşı'nın parmağındaki alyans dikkat çekti.

ALYANSI KAFALARI KARIŞTIRDI

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile yıllarca aşk yaşayan ve Melisa adında bir kızı olan Şeyma Subaşı, 15 aylık evliliğini tek celsede sonlandırdı. Hayatının bir kısmını yurt dışında geçiren Subaşı, boşandıktan kısa bir süre sonra DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başladı. 10 gün önce sevgilisi ile sarmaş dolaş pozlarını paylaşan Subaşı'nın konuk olduğu programa giderken alyans takması akıllara evlilik iddialarını getirdi.

"GÜNLÜK PROGRAMIMI MELİSA'YA GÖRE YAPIYORUM"

Programda özel hayatından bahseden Şeyma Subaşı şunları söyledi "Herkesin herkese karşı sorumlulukları vardır. İsteyen yanlış anlasın hiç umurumda değil, ben kendini çok seven bir insanım. İstanbul'daki hayatımda tüm işlerimi saat 3'e göre ayarlıyorum. Çünkü o zaman Melisa okuldan çıkmış oluyor.

"HAYATIM OLMASINI İSTEDİĞİM ŞEKİLDE"

Beni ya çok seviyorlar ya hiç sevmiyorlar. Belki umursamaz geliyorum belki maneviyatı güçlü bir insan değilmişim gibi geliyorum. Ben kimseye göre yaşamayacağım. Zaten çok uçuk şeyler yapan biri değilim zaten. Hayatım çok mutlu şekilde ve en olmasını istediğim şekilde devam ediyor."

Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı alyans takmaya başladı

Son Dakika Magazin Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı alyans takmaya başladı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (42)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar