Son Dakika Haberleri: Aynı Cenazeye Katılan Gül ve Davutoğlu Yan Yana Gelmedi

Aynı Cenazeye Katılan Gül ve Davutoğlu Yan Yana Gelmedi

9 ay önce

Eski Eminönü Belediye Başkanı Lütfi Kibiroğlu'nun cenaze törenine 11. Cumhurbaşkanı Gül, eski başbakanlardan Davutoğlu da katıldı. Gül ve Davutoğlu'nun yan yana görüntü vermemesi dikkat çekti.

Eski Eminönü Belediye Başkanı Lütfi Kibiroğlu'nun cenaze törenine 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu da katıldı.

GÜL VE DAVUTOĞLU KATILDI

70 yaşında hayatını kaybeden eski Eminönü Belediye Başkanı ve Saadet Partisi Yüksek Disiplin Kurulu Lütfi Kibiroğlu için Fatih Camii'nde öğle vakti cenaze töreni düzenlendi. Törene 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da katıldı.

MERKEZEFENDİ MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLDİ

Taziyeleri, Kibiroğlu'nun oğlu Fatih Kibiroğlu, kızı Necmiye Ünlü, damadı Sami Ünlü kabul etti. Cenaze namazı başlamadan önce safta bekleyen Devlet Eski Bakanlarından Hasan Aksay fenalaştı. Aksay'a namaz için bekleyenler yardım ederek dışarı çıkardı. Cenaze namazını Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Hadis Ana Bilim Dalı Öğretim Eski Üyesi Nedim Urhan kıldırdı. Cenaze törenin ardından Lütfi Kibiroğlu, Merkezefendi Mezarlığı'na defnedildi.


GÜL VE DAVUTOĞLU YAN YANA GELMEDİ

Öte yandan Gül ve Davutoğlu'nun yan yana görüntü vermemesi dikkat çekti.
Seçim Sonuçları Sonrası Gözler "MHP Barajı Geçsin Anırırım" Diyen Yaşar Okuyan'a Çevrildi Muharrem İnce, Aldığı Oyla Çok Övündü ama Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Çok Gerisinde Kaldı

PKK'dan hain pusu! Şırnak'ta AK Parti'li Başkana Evinin Önünde Silahlı Saldırı Düzenlendi