Gülben Ergen Süleyman Soylu'yu ziyaret etti - Son Dakika

Gülben Ergen Süleyman Soylu'yu ziyaret etti

15.01.2021 21:46

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ziyaret ettiğini duyurdu. Ergen, paylaşımında görüşmenin detaylarını da sır gibi sakladı.

Gülben Ergen, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu Ankara'daki makamında ziyaret etti. Çektirdiği fotoğrafı Instagram'dan paylaşan şarkıcı, "Müthiş bir özveri ile makamında olduğu kadar, sahada, dağda, kasabada, sokakta da çalışan, gözlemleyen Sayın Süleyman Soylu'ya ve tüm İçişleri Bakanlığı çalışanlarına misafirperverlikleri için teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

GÖRÜŞMENİN DETAYLARI BİLİNMİYOR

Açıklamasında ziyaret detaylarını paylaşmayan Gülben Ergen'in Süleyman Soylu ile hangi konu üzerinde görüştüğü henüz bilinmiyor.

Gülben Ergen Süleyman Soylu'yu ziyaret etti

1 MİLYON KİTAP KAMPANYASINA DESTEK VERDİ

Gülben Ergen, geçtiğimiz yıl kitaba ulaşamayan 1 milyon çocuğu kitaplarla buluşturmayı amaçlayarak yola çıkan '1 Milyon Kitap Projesi'ne destek verdi. 'Büyüyorum Seti' adlı yeni kitap setinde Sezen Aksu, Gülben Ergen, Ahmet Güneştekin ve Prof. Dr. Yankı Yazgan gibi isimlerin kaleminden çıkan hikayeler, tanınmış çizerlerin renkli resimleriyle yer alıyor.

Gülben Ergen Süleyman Soylu'yu ziyaret etti

Son Dakika Magazin Gülben Ergen Süleyman Soylu'yu ziyaret etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Çin futbolunda deprem! Jiangsu Suning faaliyetlerini durdurdu Son Dakika: Türkiye ekonomisi 2020'de yüzde 1,8, geçen yılın son çeyreğinde yüzde 5,9 büyüdü Ferdi Kadıoğlu'nun Trabzonspor maçı sonrası yaptığı sosyal medya paylaşımı tepki çekti Aynı iş yerinde çalışan iki kadın, öz kardeş olduklarını öğrendi Kuyumcuya aşk tuzağı! Telefondaki müstehcen görüntüler delil oldu, suçlarını inkar edemediler Çiğ köfte acılı olduğu için genç çalışanı darbeden saldırgan işten çıkarıldı CHP'li Sancar'ın istifası ortalığı karıştırdı! Partide yeni skandal iddiaları art arda geldi Eşine laf atan şahısları uyaran koca, dayak yedi