2. Sayfada Hepsi Grubundan Neden Ayrıldığını Açıklayan Gülçin Ergül Kimdir? Hepsi Grubu Neden Ayrıldı? - Son Dakika

2. Sayfada Hepsi Grubundan Neden Ayrıldığını Açıklayan Gülçin Ergül Kimdir? Hepsi Grubu Neden Ayrıldı?

18.01.2019 15:57
2. Sayfada Hepsi Grubundan Neden Ayrıldığını Açıklayan Gülçin Ergül Kimdir? Hepsi Grubu Neden Ayrıldı?, System.String[]

Hepsi grubundan ayrılma kararı ile gündemi sarsan sonrasında uzun bir sessizliğe gömülen Gülçin Ergül, 2. Sayfa Programına katıldı. Programda yaptığı açıklamalarla gündemi yine meşgul etti. Peki, Gülçin Ergül kimdir?

Tüm gençleri etkileyen ve bir dönemin en popüler gruplarından biri olan Hepsi grubunun sarışın kızı Gülçin Ergül, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında konuk oldu. Hepsi grubunun ayrılmasının hayal kırıklığı sonrası 2015 yılında solo var olan güzel şarkıcı programda,"Her şeyin negatif ve pozitif yanları var, grup olmanın da zor yanları vardı. Negatif tarafları beni yormaya başladı. Mutsuz olduğum için ayrılmak istedim. Televizyonda anlatılmayacak kadar karışık şeyler var. Bunu yapmak istemezdim, benim kararımda gruptan ayrılmak. Daha iyi bir yere gitmiyordu benim için. " açıklaması ile ayrılık nedenini belirtti. Peki, Gülçin Ergül kimdir?

GÜLÇİN ERGÜL KİMDİR?

Ses rengi ile Hepsi grubunun içinde kendini fark ettiren Gülçin Ergül, 30 Ekim 1985 tarihinde İstanbul'da doğdu. Küçük yaşlarda müziğe ilgi duyan Gülçin Ergül, Pera Güzel Sanatlar Akademisi'nde piyano eğitimi almaya başladı. Aynı zamanda AKM Devlet Opera ve Balesi'nin çocuk korosunda yerini alan güzel şarkıcı, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi Devlet Konservatuvarı'nın bale bölümünü kazandı.Ortaokul ve lise yıllarını bale üzerine eğitimi alıp tamamlayan Ergül, AKM çocuk balesinde çalıştığı yedi yılın ardından ayrıldı.

2. Sayfada Hepsi Grubundan Neden Ayrıldığını Açıklayan Gülçin Ergül Kimdir? Hepsi Grubu Neden Ayrıldı?

HEPSİ GRUBU KURULDU

Kuşadam ve Prens, Kül Kedisi, Fındıkkıran, Uyuyan Güzel, Kral ve Ben, Midas'ın Kulakları, Turandot gibi oyunlarda senelerce çocuk dansçı olarak performans sergileyen Hepsi grubunun şıpsevdisi olarak bilinen şarkıcı, Lisans yıllarında yine Mimar Sinan Üniverisitesi Devlet Konservatuvarı'nın Modern Dans Bölümü'ne geçti. Bu yıllarda bir kız grubu kurma hayalini, AKM'de ve üniversitede tanışmış olduğu arkadaşları Eren Bakıcı, Yasemin Yürük ve Cemre Kemer ile resmi olarak 2005'te gerçekleştirdi.

2. Sayfada Hepsi Grubundan Neden Ayrıldığını Açıklayan Gülçin Ergül Kimdir? Hepsi Grubu Neden Ayrıldı?

MÜZİĞE SOLO DEVAM ETMEK İSTEDİ

2007 yılında başlayan iki sezon süren Hepsi 1 isimli dizide Gülçin isimli bir karakter canlandırdı ve 2009 yılında Show TV'nin jenerik müziklerini seslendirdi. Daha sonra Hepsi grubundan ayrılma kararı alarak herkesi şok etti. 2015 yılında tek başına çıkardığı "Bir tanecik Aşkım" şarkısı ile yeniden gündem oldu.

2. Sayfada Hepsi Grubundan Neden Ayrıldığını Açıklayan Gülçin Ergül Kimdir? Hepsi Grubu Neden Ayrıldı?
2. Sayfada Hepsi Grubundan Neden Ayrıldığını Açıklayan Gülçin Ergül Kimdir? Hepsi Grubu Neden Ayrıldı?

Son Dakika Magazin 2. Sayfada Hepsi Grubundan Neden Ayrıldığını Açıklayan Gülçin Ergül Kimdir? Hepsi Grubu Neden Ayrıldı? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 12 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 232 kişi vefat etti, 13 bin 29 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 12 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 232 kişi vefat etti, 13 bin 29 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Yarından itibaren sağlık çalışanlarının eşleri aşılanmaya başlanacak Son Dakika: Yarından itibaren sağlık çalışanlarının eşleri aşılanmaya başlanacak Fatih Terim futbolcularını Ahmet Nur Çebi'nin sözleriyle motive ediyor Fatih Terim futbolcularını Ahmet Nur Çebi'nin sözleriyle motive ediyor Meral Akşener, İYİ Parti'nin oy oranını açıkladı: Daha da yükselecek Meral Akşener, İYİ Parti'nin oy oranını açıkladı: Daha da yükselecek Tüm gözler haftaya toplanacak Kabine'de! Normalleşme için 3 aşama masada Tüm gözler haftaya toplanacak Kabine'de! Normalleşme için 3 aşama masada Cemil Çiçek, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Binde biri doğruysa felakettir Cemil Çiçek, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Binde biri doğruysa felakettir Beşiktaş stadında koridorları inleten kavganın görüntüleri ortaya çıktı! TFF ceza yağdıracak Beşiktaş stadında koridorları inleten kavganın görüntüleri ortaya çıktı! TFF ceza yağdıracak Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı? Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı?
Advertisement