Güldürü ustaları bu festivalde buluşuyor - Son Dakika

Güldürü ustaları bu festivalde buluşuyor

23.10.2019 14:30
Güldürü ustaları bu festivalde buluşuyor, System.String[]

Bu yıl 1 ile 17 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan festivalde, komedinin önde gelen isimleri Ankara'da seyirciyle buluşuyor.

Bu yıl 1 ile 17 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan festivalde, komedinin önde gelen isimleri Ankara'da seyirciyle buluşuyor.

Gösteri programının stand-up geceleri bölümü ise #maltkafası desteğiyle gerçekleşecek.

AÇILIŞI YILMAZ'IN "DİAMOND ELITE PLATINUM PLUS" ADLI GÖSTERİSİYLE

Açılışını, Cem Yılmaz'ın "Diamond Elit Platinum Plus" isimli gösterisiyle gerçekleştirecek olan festivalde; Ferhan Şensoy, Alpay Erdem, Mahşer-i Cümbüş, Vedat Özdemiroğlu, Yıldıray Şahinler, Zafer Algöz, Hayrettin, Can Yılmaz ve Erkan Can gibi sevilen isimler Ankara seyircisiyle buluşacak.

Sanat yönetmenliğini usta mizah yazarı Vedat Özdemiroğlu'nun yaptığı festivalin yapımcılığını ise "Gezgin Kültür Sanat" üstleniyor.

Güldürü ustaları bu festivalde buluşuyor

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Güldürü ustaları bu festivalde buluşuyor - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Başakşehir'in Devler Ligi'ndeki kritik maçı başladı! Canlı anlatım Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan skandal karikatürle ilgili Türkiye'den Fransa'ya nota Son Dakika: İstanbul'daki koronavirüs vakalarının artışı haritaya yansıdı! Kırmızılık herkesi korkuttu Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedeflerini SİHA'larla böyle vurdu Ali Koç'tan dikkat çeken Gökhan Gönül sözleri: Para için gitti algısı içimi çok acıtmıştı Anketlere göre, seçime 6 gün kala Biden önde, Trump arayı kapatıyor CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı