Son Dakika Haberleri: Gülse Birsel, "İnsana Yakışır Yaşamak İstiyorum" Diyere Jet Sosyete'nin Yayın Saatini Kısalttı

Gülse Birsel, "İnsana Yakışır Yaşamak İstiyorum" Diyere Jet Sosyete'nin Yayın Saatini Kısalttı

5 gün önce

Oyuncu Gülse Birsel, "Artık insana yakışır şekilde yaşamak istiyorum" diyerek senaristliğini yaptığı Jet Sosyete dizisinin yayın süresinin kısalacağını duyurdu.

Dün bir alışveriş merkezinde görüntülenen oyuncu ve senarist Gülse Birsel, hem yazdığı hem de yönettiği Jet Sosyete dizisinin geleceği hakkında önemli açıklamalar yaptı. Dizi sektöründeki uzun çalışma saatlerinden rahatsız olduğu dile getiren oyuncu, "Artık insana yakışır bir şekilde yaşamak istiyorum" dedi.

"EN AZINDAN HAFTADA BİR GÜN İZİN OLACAK"

Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Hasibe Eren gibi birçok ünlü ismin yer aldığı Jet Sosyete dizisinin gelecek sezon televizyonda olmayacağını, internet platformunda seyircinin karşısına çıkacağını söyleyen Birsel, sözlerine şöyle devam etti: "Dizimiz önümüzdeki sezon televizyon platformunda değil, İnternet platformunda olacak. 120-150 dakikalar sitcom tarzında olmuyor. 45-50 dakikalar arasında yapacağız, Sitcom tarzında fıstık gibi. Artık insana yakışır bir şekilde yaşamak istiyorum. En azında haftada bir gün izin olacak."

Gülse Birsel,
Haber Yayın Tarihi : 16.05.2019 03:07 

YORUMLAR (1)
  • ffj: zaten izlenmiyordu ekran kirliliğidi 1 saatlik dizi için insanlar yeni bölüm için 1 hafta beklemez eskiden kısaydı türk dizileri izlenmiyordu yayın saati uzayınca insanlar türk dizilerine sempati ve ilgi duydu bu ilgiyi bir kere kaçırırsanız 3 saatte yapsanız 4 saatte yapsanız izlenmez diziler sanatçı 2 saat için 50 milyar 100 milyar bir bölüm için alıyorsa sesini kapatıp işini yapacak Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır


Ünlü Oyuncuyu da Tuzağa Düşüren Dolandırıcılık Çetesi Çökertildi Yeni Askerlik Sisteminde Bedelli Ücreti Ne Kadar Olacak? İşte Tüm Merak Edilenler Mehmet Akif Alakurt'tan Tartışma Yaratan Cennet-Cehennem Paylaşımı Yılmaz Morgül, Ebru Gündeş'le Kavgasını Anlattı: Bana Etmediği Küfürler Kalmadı