Son Dakika Haberleri: Gülşen Bubikoğlu, Alışveriş Yaparken Objektiflere Yakalandı

Gülşen Bubikoğlu, Alışveriş Yaparken Objektiflere Yakalandı

5 ay önce

Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden Gülşen Bubikoğlu, İstanbul Etiler'deki Akmerkez'de görüntülendi. Usta oyuncu, "Bu halde konuşmayayım. Teşekkür ediyorum'' diyerek koşar adımlarla gazetecilerden uzaklaştı.

Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden Gülşen Bubikoğlu, Etiler'deki Akmerkez'de görüntülendi. 63 yaşındaki Yeşilçam yıldızı, gazetecilere açıklama yapmadı.

"BU HALDE KONUŞMAYAYIM"

Sırayla mağazaları gezen oyuncu, uzun uzun ürünleri inceledi.Her zaman hayranları tarafından yıllara meydan okuduğu söylenen usta oyuncu bu sefer makyajsız haliyle görüntülendi.Karşısında gazetecileri gören Gülşen Bubikoğlu, hızlı adımlarla kaçmaya çalıştı.Muhabirlerin ısrarlarına rağmen konuşmak istemeyen usta oyuncu ''Bu halde konuşmayayım. Teşekkür ediyorum'' diyerek koşar adımlarla yol aldı.

GÜLŞEN BUBİKOĞLU KİMDİR?

1954 yılında İstanbul'da doğdu. Fatih Kız Lisesi'ni ve LCC kursunu bitirdi. 1973 yılında düzenlenen geleneksel Ses Dergisi artist yarışmasına katıldı.İlk elemelerden itibaren dikkatleri üzerinde toplayan bu yıldız adayı yarışmanın rakipsiz favorisi olarak göz dolduruyordu. Bu yıldız adayına, ortak işletme kuran, Erler Film - Türker İnanoğlu, Arzu Film - Ertem Eğilmez, Akün Film - İrfan Ünal ilk seçmelerden sonra göz koymuşlardı. Yıldız olacağına mutlak gözüyle bakılan bu adayın, yalnız kendi işletmelerinde çalışmalarını istiyorlardı.

Ses Dergisinin her yıl düzenlediği bu yarışmada sekiz büyük film yapım şirketi, 3 kadın, 3 erkek oyuncu adayını seçerdi. Birinci seçilen kadın ve erkek oyuncu adayının bu sekiz yapımcıya iki yıl süre ile birer film yapma mecburiyeti vardı. Bu yüzden Gülşen Bubikoğlu birinci seçilirse bu sekiz firmaya film yapma zorunluluğu doğuyordu. Diğer seçici yapım şirketleriyle film yapmaması için Bubikoğlu birinci seçilmemeliydi.

Seçim gizli oyla yapılıyordu, 3 ortak yapım şirketi (Erler Film - Türker İnanoğlu, Arzu Film - Ertem Eğilmez, Akün Film - İrfan Ünal) Bubikoğlu'na 10 üzerinden 1 verdiler. Oylar açıldığında 55 oyla Necla Nazır birinci seçilmişti. Gülşen Bubükoğlu ikinci seçilmişti. Bu sayede, sadece bu 3 yapım şirketi ile daha yüksek ücretle kendisiyle film yapacaktı ama Gülşen Bubikoğlu'nun bunlardan haberi yoktu.

Bubikoğlu, 1974 yılında Türker İnanoğlu ile birlikte kimseye haber vermeden, yalnızca bir kaç aile dostu huzurunda Kemal Utku'nun evinde evlendiler.Türker İnanoğlu ile evlendikten sonra Gülşen Bubikoğlu Erler Film'in bir numaralı kadın yıldız oyuncusu oldu ve çevirdiği filmlerle güldürüye, drama, duygusal ve hareketli filmlere yatkınlığını göstererek hem seyircinin büyük beğenisini kazandı, hem de Türk sinemasının yıldızları arasında özel bir yer edindi. 28 Aralık 1977 yılında kızları Zeynep dünyaya geldi. Halen, Türker İnanoğlu ile bu mutlu evliliği devam etmektedir.


YORUMLAR


Amiriyle İlişkiye Giren Kadın Polisin İhmali 4 Yaşındaki Kız Çocuğunun Sonu Oldu! 125 Bin TL Nafaka Alan Şeyma Subaşı'na MHP'den Kötü Haber! Ekrem İmamoğlu ile Turgay Güler Arasında Sert Tartışma!