Gülşen, Lüks Çizmesiyle Demet Akalın'ın Rekorunu Kıramadı - Son Dakika

Gülşen, Lüks Çizmesiyle Demet Akalın'ın Rekorunu Kıramadı

19.03.2019 08:14

Geçtiğimiz hafta İstanbul'da verdiği konserde çizmeleriyle olay olan Gülşen, Demet Akalın'ın çizme rekorunu kıramadı. Gülşen, çizmesinin fiyatıyla Akalın'ın gerisinde kaldı.

Başarılı şarkıcı Gülşen, geçtiğimiz hafta İstanbul Kartal'da konser verdi. Gülşen'in şarkı performanslarının yanı sıra giydiği çizmeleri olay yarattı.

20 bin TL'lik çizmesiyle sahneye çıkan Gülşen, Demet Akalın'ın pahalı çizme giyme rekorunu kıramadı.

ÇİZMELERİ OLAY OLDU

Gülşen, geçen hafta sonu Kartal'da bir mekanda sahne aldı. Ünlü şarkıcı sahneye Balengiaca marka parlak ve uzun çizmelerle çıktı. Gülşen'in giydiği çizmelerin fiyatı tam 20 bin liraydı.

DEMET AKALIN'IN REKORUNU KIRAMADI

Demet Akalın, 2017 yılında Yves Saint Laurent marka çizme giymişti. Parıltılı çizmenin fiyatı ise 35 bin liraydı.

SELİN CİĞERCİ'YE ÖDÜNÇ VERMİŞTİ

Demet Akalın'ın fiyatıyla dudak uçuklatan çizmeleri çok popüler olunca yakın arkadaşı sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Selin Ciğerci'ye giymesi için ödünç vermişti. Tüm bunların yanı sıra pop yıldızları arasında en pahalı çizme rekorunu hala Demet Akalın elinde tutuyor.

Gülşen, Lüks Çizmesiyle Demet Akalın'ın Rekorunu Kıramadı

Son Dakika Magazin Gülşen, Lüks Çizmesiyle Demet Akalın'ın Rekorunu Kıramadı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Buldukları iki açığı Instagram'a bildiren gençlere 50 dolar ödül teklif edildi Kırmızı Oda'da rol alan Sema Keçik'in 2 yıl önce kendisinden 25 yaş küçük oyuncuyla aşk yaşaması yeniden gündem oldu Işıkları sökülüp, çeşmesi kırılan 600 yıllık Şahmelek Camii'ni talan edenler geride sadece bir kasket bıraktı Dağlık Karabağ'da hezimete uğrayan Paşinyan, sınırdaki altın madeni için Putin'den yardım istedi Son dakika: 2021'de MTV, trafik ve vergi cezaları yüzde 9,11 oranında artacak Yönetmen yardımcılığını bırakan genç kadın, memleketine dönerek annesiyle ejder meyvesi üretimine başladı Uzun süredir ortalarda görünmeyen Bekir Bozdağ, yanlış paylaşımıyla haber oldu Üç yıl içerisinde hem eşini hem de kızını kaybeden babanın paylaşımı yürek dağladı