Gülsin Onay Piyano Günleri" Başladı - Son Dakika

Gülsin Onay Piyano Günleri" Başladı

11.12.2017 22:44

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen "Gülsin Onay Piyano Günleri" başladı.

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen "Gülsin Onay Piyano Günleri" başladı.

Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörlük Salonu'ndaki etkinliğin açılışında, Kübalı piyanist Mauricio Vallina, konser verdi. Kübalı piyano virtüözü; Manuel Saumell, Ernesto Halfter, Ignocio Cervantes ve Ernosto Lecuona'nın eserlerini icra etti.

Yaklaşık 2 saat süren konserde, Mauricio Vallina'nın performansı izleyenlerden büyük alkış aldı.

Sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konseri, akademisyenler ve öğrenciler de izledi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, adına piyano günleri organizasyonu gerçekleştirdikleri Gülsin Onay'ın "Yetenekli Çocuklar Kanunu" kapsamında özel eğitime tabi tutulan bir piyanist olduğunu söyledi.

Etkinlikte birbirinden değerli sanatçıların yer alacağını belirten Eşkinat, sadece şehirlerin değil, insanların gelişmesi için de bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam edeceklerini kaydetti.

Özgür Önaldı'nın yarınki konseriyle devam edecek etkinlikler, 16 Aralık Cumartesi sona erecek.

Gülsin Onay Piyano Günleri Başladı
Gülsin Onay Piyano Günleri Başladı
Gülsin Onay Piyano Günleri Başladı
Gülsin Onay Piyano Günleri Başladı

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gülsin Onay Piyano Günleri' Başladı - Son Dakika


Son Dakika

Fenerbahçeli futbolcular, Trabzonspor galibiyetinin ardından şampiyonluk şarkıları söyledi Derbi maçı sonrası Fenerbahçe taraftarının coşkusu stat çevresine taştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Fenerbahçe taraftarından rakibi kızdıracak tezahürat: Trabzon kümeye Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı