Gümüşhane Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantıları Başladı - Son Dakika

Gümüşhane Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantıları Başladı

02.01.2012 18:00
Gümüşhane Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantıları Başladı, System.String[]

Gümüşhane Belediyesi Ocak ayı toplantıları başladı.

Gümüşhane Belediyesi Ocak ayı toplantıları başladı.

Belediye Başkanı Mustafa Canlı başkanlığında, Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Bağlarbaşı Mahallesi'ndeki Sema Doğan Parkı'nın kiralanması gündem maddesi görüşüldü.

Toplantıda konuşan Başkan Canlı, yaklaşık 2 yıl önce söz konusu yerin Gümüşhane Üniversitesine tahsisine karşı çıktığını ve üniversitenin tahsisi kabul etmemesinin ardından kiralamak istediklerini belirtti.

Canlı, parkın kiralanması halinde özel sektörün yapacağı yatırımlar daha elverişli bir hale geleceğini ifade ederek, "Parkın özel sektör eliyle işletilmesinin daha uygun olacağını düşünüyoruz. Temennimiz iyi bir yatırımcının burayı almasıdır" dedi.

AK Parti Belediye Meclisi Üyesi Ömer Nasuhi Akıncı, da kiralama konusunda şartların tam olarak belli olmadığından dolayı karar vermenin mantıklı olmadığını belirtti.

Yapılan konuşmaların ardından söz konusu madde Kültür ve Turizm Komisyonuna havale edildi.

- GÜMÜŞHANE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gümüşhane Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantıları Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın