Gümüşhane'de Belediye Çalışanlarına Yapılan Zam - Son Dakika

Gümüşhane'de Belediye Çalışanlarına Yapılan Zam

05.01.2012 19:20
Gümüşhane'de Belediye Çalışanlarına Yapılan Zam, System.String[]

"Yapılan iyileştirme, personel için önemli bir motive kaynağı olacaktır" görüşünü bildirdi.

Türk Yerel Hizmet-Sen Gümüşhane Temsilcisi Halit Şişman, belediye çalışanlarına verilen sosyal denge zammına ilişkin

"Yapılan iyileştirme, personel için önemli bir motive kaynağı olacaktır" görüşünü bildirdi.

Şişman, yaptığı yazılı açıklamada, belediye personeli için sosyal denge zammını 100 lira yapan Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı ve belediye meclis üyelerine teşekkür etti.

Göreve geldiği günden itibaren belediye yönetimiyle her konuda görüş alışverişinde bulunduğunu ve zaman zaman yaptıkları iyileştirme taleplerine ılımlı yaklaşıldığını ifade eden Şişman, şunları kaydetti:

"Yapılan sözleşme ile 24 memur çalışanımızın maaşlarına katkı yapılmaktadır. 2011 yılında yaptığımız sözleşme ile Gümüşhane Belediyesi'nde ilk olarak memur arkadaşlarımızın maaşlarına 75 lira katkı yapılmasını sağlamıştık. Bu yıl ise yaptığımız görüşmelerde imkanlar zorlanarak memurlara 100 lira katkı yapılması kararı alınmıştır. Bu bir başlangıçtır. İnşallah önümüzdeki süreç daha güzel olacaktır"

Canlı ve belediye meclis üyelerinin belediye çalışanlarına katkı sağlamak açısından ortaya koydukları hassasiyeti önemsediklerini belirten Şişman,

"Yapılan iyileştirme, personel için önemli bir motive kaynağı olacaktır" ifadesini kullandı.

- GÜMÜŞHANE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gümüşhane'de Belediye Çalışanlarına Yapılan Zam - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! MİT operasyonuyla kırmızı bültenle aranan PKK terör örgütünün Metina sorumlusu öldürüldü UEFA, Şampiyonlar Ligi formatını değiştirecek! Üzerinde durulan 2 plan var Yerli otomobil TOGG'un pili Türkiye'de üretilecek Bakan Koca'nın işe giden vatandaşlar için sunduğu çözüm önerisi yorum bombardımanına tutuldu Kızgın damadın ormanlık alanı sulayarak yetiştirdiği mantarlar yok satıyor Babasını öldüren genç, "Ailevi sorunlarımız vardı" dedi Mikrofonu açık unutan Abdülkerim Durmaz'dan canlı yayında ağır küfür Öğretmen dizisi, 9. bölümle ekran macerasını noktalayacak