Gümüşhane'de Dolandırıcılık İddiası - Son Dakika

Gümüşhane'de Dolandırıcılık İddiası

03.01.2012 13:28
Gümüşhane'de Dolandırıcılık İddiası, System.String[]

Gümüşhane'nin Torul ilçesinde bir kişi, kendisini emniyet amiri olarak tanıtan zanlı tarafından 10 bin 70 lira dolandırıldığı iddiasıyla, polise başvurdu.

Gümüşhane'nin Torul ilçesinde bir kişi, kendisini emniyet amiri olarak tanıtan zanlı tarafından 10 bin 70 lira dolandırıldığı iddiasıyla, polise başvurdu.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, ilçede oturan A.D'yi telefonla arayıp kendisini emniyet amiri olarak tanıtan zanlı, bazı kişilerin, A.D. adına bir cumhuriyet savcısının hesabından 70 bin lira para çektiğini öne sürerek, bu kişileri tespit edebilmeleri için vereceği hesaba 10 bin 70 lira yatırmasını istedi.

Bu talep üzerine zanlının verdiği hesaba söz konusu parayı gönderen A.D, aynı kişinin bir süre sonra çeşitli bahanelerle 3 bin lira daha istemesi üzerine, bu parayı da zanlıya gönderdi.

A.D. daha sonra zanlının yeniden para istemesi ve banka görevlileri ile eşinin kendisini dolandırıcılık olayları konusunda uyarması sebebiyle durumdan şüphelenip polise başvurdu.

Polis, A.D'yi dolandıran zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı.

- GÜMÜŞHANE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gümüşhane'de Dolandırıcılık İddiası - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Aydınlı usta, 1 aylık çalışmayla Atatürk'ün de giydiği 1 asırlık çizmenin benzerini yaptı Trabzon hakkında küfürlü paylaşım yapan CHP'li başkan yardımcısına disiplin soruşturması Abonelik iptalleri bugünden itibaren e-Devlet'ten yapılabilecek İstanbul Boğazı'nda büyük panik! Balıkçıların ağına Osmanlı döneminden kalma mayın takıldı Masumlar Apartmanı'nın 7. bölümden 2. fragman yayınlandı! Safiye temizlik krizine giriyor Meteoroloji uyardı! 2 bölgede sağanak bekleniyor Ermenistan ordusu, Azerbaycan birliklerine ve sivillere saldırarak üçüncü ateşkesi de ihlal etti 20 yaşındaki genç nakkaş iskeleden düşerek hayatını kaybetti