Son Dakika Haberleri: Gümüşhane'de Eğitime Kar Engeli! Okullar 1 Gün Tatil Edildi

Gümüşhane'de Eğitime Kar Engeli! Okullar 1 Gün Tatil Edildi

22 gün önce

Gümüşhane'de olumsuz hava koşulları ve beklenen kar yağışı nedeniyle yarın okullar tatil edildi. Valilik tarafından yapılan açıklamaya göre kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel de idari izinli sayılacak.

Gümüşhane'de olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın eğitime ara verilecek. Gümüşhane Valiliğinden yapılan açıklamada, aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelin de idari izinli sayılacağı kaydedildi.

EĞİTİM VE ÖĞRETİME 1 GÜN ARA VERİLECEK

Gümüşhane Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, il merkezi ve ilçelerde, aşırı soğuk, buzlanma ve beklenen kar yağışı nedeniyle herhangi bir olumsuzluk ve mağduriyete meydan verilmemesi amacıyla tüm resmi, örgün ve yaygın eğitim kurumları ile özel eğitim veren resmi ve özel okul, kreş ve kurumların tamamında, eğitim-öğretime yarın ara verileceği belirtildi.

KAMUDA ÇALIŞAN ENGELLİ VE HAMİLE PERSONELE İDARİ İZİN

Açıklamada, aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelin de idari izinli sayılacağı kaydedildi.
"Ya Borcunu Ver Ya Karını" Diyen Amcasını Öldürüp Üzerine Kamyonla Toprak Döktürdü Timsah, Herkesin Gözü Önünde Havuza Düşen Kadını Parçaladı

Araç Muayenelerinde Egzoz Emisyon Ölçümü Olmaması, Artık Ağır Kusur Sayılmayacak