Günay Tuncel'e büyük vefasızlık! Cenaze namazına hiçbir ünlü katılmadı - Son Dakika

Günay Tuncel'e büyük vefasızlık! Cenaze namazına hiçbir ünlü katılmadı

26.07.2019 09:07

79 yaşında hayatını kaybeden sanat camiasının tanınmış ismi Günay Tuncel'in cenazesinde ünlülerden kimsenin olmaması dikkat çekti.

Günay Restaurant'ın eski sahibi Günay Tuncel, tedavi gördüğü hastanede 79 yaşında hayata gözlerini yummuştu. Tuncel'in cenaze namazı dün ikindi namazına müteakip Zincirlikuyu Camii'nde kılındı. Cenazeye Günay Tuncel'in eski eşi Ahu Hanım'ın katıldığı görülürken, sanat camiasından kimsenin olmaması "Günay Tuncel'e vefasızlık yapıldı" yorumlarının yapılmasına neden oldu.

EN POPÜLER MEKANIN SAHİBİYDİ

Bugüne kadar birçok isme şöhret kapılarını açan ve İstanbul'un en popüler mekanları arasında gösterilen Günay Restaurant'ın eski sahibi Tuncel, bir süredir tedavi görüyordu. 79 yaşındaki Tuncel tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

HİÇBİR ÜNLÜ KATILMADI

İş adamının cenazesi yakın dostlarının katılımıyla Zincirlikuyu Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Bir dönem sanat dünyasının yıldız isimleriyle iç içe olan ve sahnesine çıkaran Tuncel'in cenaze namazında hiç bir ünlü ismin bulunmaması büyük üzüntüye sebep oldu.

GÜNAY TUNCEL KİMDİR?

Bugüne kadar birçok isme şöhret kapılarını açan ve İstanbul'un en popüler mekanları arasında gösterilen Günay Restaurant'ın eski sahibidir.

Günay Tuncel, 1940 yılında İstanbul'da varlıklı bir ailede doğmuştur. Liseyi bitirdikten sonra üniversiteyi okumadı.

Tiyatrocu Zerrin Sümer ile evlenince, çalışmaya karar verdi ve ilk kez As Kulüp'te müdür olarak işe başladı. Bir sene orada çalıştıktan sonra Süzer Plaza Otel'in olduğu yerde 'Lalezar' adlı restoranda müdür olarak çalıştı. Burada; Emel Sayın, Öztürk Serengil ve Ajda Pekkan, haftanın yedi günü sahneye çıkardı.

Günay Tuncel'e büyük vefasızlık! Cenaze namazına hiçbir ünlü katılmadı

Son Dakika Ekonomi Günay Tuncel'e büyük vefasızlık! Cenaze namazına hiçbir ünlü katılmadı - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR (21)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Çılgın Bediş'in Banu'su Sonay Aydın'dan estetik itirafı: Sadece burnumu yaptırdım Otobüs ile otomobil çarpıştı, genç kadın kazadan saniyelerle böyle kurtuldu Güne düşüşle başlayan gram altın 462 lira seviyesinde işlem görüyor Bu kadar da olmaz! Çam sakızı için ağaçları getirdikleri hale vatandaşlar isyan etti Erzurum'da toprak donması nedeniyle kış öncesi 800 mezar hazır hale getiriliyor Son Dakika! Bakan Koca müjdeli haberi verdi: Aşı çalışmalarında büyük ilerlemeler var, maske yakın zamanda hayatımızdan çıkmış olacak Binlerce tarihi eser ve dinamitlerle yakalanan kaçakçı kayınpeder ve damat: "Dinamitleri balık tutmak için kullanıyoruz" Böylesi filmlerde olmaz! Yaptığı kazayı kaydeden vatandaş şans eseri başka bir kazayı da kayda aldı