Günay Tuncel'e büyük vefasızlık! Cenaze namazına hiçbir ünlü katılmadı - Son Dakika

Günay Tuncel'e büyük vefasızlık! Cenaze namazına hiçbir ünlü katılmadı

7 ay önce

79 yaşında hayatını kaybeden sanat camiasının tanınmış ismi Günay Tuncel'in cenazesinde ünlülerden kimsenin olmaması dikkat çekti.

Günay Tuncel'e büyük vefasızlık! Cenaze namazına hiçbir ünlü katılmadı, System.String[]

Günay Restaurant'ın eski sahibi Günay Tuncel, tedavi gördüğü hastanede 79 yaşında hayata gözlerini yummuştu. Tuncel'in cenaze namazı dün ikindi namazına müteakip Zincirlikuyu Camii'nde kılındı. Cenazeye Günay Tuncel'in eski eşi Ahu Hanım'ın katıldığı görülürken, sanat camiasından kimsenin olmaması "Günay Tuncel'e vefasızlık yapıldı" yorumlarının yapılmasına neden oldu.

EN POPÜLER MEKANIN SAHİBİYDİ

Bugüne kadar birçok isme şöhret kapılarını açan ve İstanbul'un en popüler mekanları arasında gösterilen Günay Restaurant'ın eski sahibi Tuncel, bir süredir tedavi görüyordu. 79 yaşındaki Tuncel tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

HİÇBİR ÜNLÜ KATILMADI

İş adamının cenazesi yakın dostlarının katılımıyla Zincirlikuyu Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Bir dönem sanat dünyasının yıldız isimleriyle iç içe olan ve sahnesine çıkaran Tuncel'in cenaze namazında hiç bir ünlü ismin bulunmaması büyük üzüntüye sebep oldu.

GÜNAY TUNCEL KİMDİR?

Bugüne kadar birçok isme şöhret kapılarını açan ve İstanbul'un en popüler mekanları arasında gösterilen Günay Restaurant'ın eski sahibidir.

Günay Tuncel, 1940 yılında İstanbul'da varlıklı bir ailede doğmuştur. Liseyi bitirdikten sonra üniversiteyi okumadı.

Tiyatrocu Zerrin Sümer ile evlenince, çalışmaya karar verdi ve ilk kez As Kulüp'te müdür olarak işe başladı. Bir sene orada çalıştıktan sonra Süzer Plaza Otel'in olduğu yerde 'Lalezar' adlı restoranda müdür olarak çalıştı. Burada; Emel Sayın, Öztürk Serengil ve Ajda Pekkan, haftanın yedi günü sahneye çıkardı.

Günay Tuncel'e büyük vefasızlık! Cenaze namazına hiçbir ünlü katılmadı
Haber Yayın Tarihi: 26.07.2019 09:07 

YORUMLAR


Son Dakika

Abdullah Gül'den Elazığ depremiyle ilgili dikkat çeken çıkış: Umarım uyarıcı olur
Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın Acun Ilıcalı çağrılara kulak verdi! Sosyal medya hesabından saat verip duyurdu

Son Dakika Haberleri