Son Dakika Haberleri: Silahla Eşini Vurup Yaralayan Cani Koca, Fare Zehri İçip İntihara Kalkıştı

Silahla Eşini Vurup Yaralayan Cani Koca, Fare Zehri İçip İntihara Kalkıştı

4 gün önce

İzmir'de boşanma aşamasındaki eşini tabancayla vurup ağır yaralayan Ramazan D., fare zehri içerek intihara teşebbüs etti. Hastaneye kaldırılan talihsiz kadının hayati tehlikesi bulunuyor.

İzmir'in Konak ilçesinde boşanma aşamasında olduğu eşini silahla yaralayan kişi, kendisini eve kilitleyerek intihar girişiminde bulundu.

KOMŞULARININ ARAYA GİRMESİYLE TALİHSİZ KADIN, EŞİNİ EVE ALDI

Alınan bilgiye göre, boşanma sürecinde olduğu eşi Hüsniye D'nin bulunduğu Zafertepe Mahallesi'ndeki evine gelen Ramazan D, eşinin kapıyı açmaması üzerine komşularından yardım istedi. Komşuların çifti uzlaştırmak niyetiyle ikna ettiği eşinin kapıyı açmasıyla eve giren Ramazan D, kapıyı kilitledi ve tartışmanın ardından Hüsniye D'ye yanında getirdiği tabancayla ateş etti.

EŞİNİ VURDUKTAN SONRA İNTİHARA KALKIŞTI

Yaralanan Hüsniye D, kapıyı açarak yardım istedi. Komşuların evden çıkararak bir süre sonra gelen ambulans ekibine teslim ettiği kadın, Sağlık Bilimleri Üniversitesi İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Hayati tehlikesi bulunan kadının ameliyata alındığı öğrenildi.

Kadının evden çıkarılması sonrası kendisini eve kilitleyen Ramazan D. ise evden çilingirin kapıyı açması sonrası çıkarıldı. Evde tarım ilacı içerek intihar girişiminde bulunduğu belirlenen Ramazan D, ambulansla İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Ramazan D, tedavisinin tamamlanmasının ardından polis ekiplerince gözaltına alındı.

Haber Yayın Tarihi : 14.04.2019 06:28 Kaynak: AA

YORUMLAR (8)
  • Dost : İnternetten uzak durun hayatınızı mafedecek feleketlere sebebep olacak hayırlı ve doğru kullanamıyorsanız evinizden eşinizden çocuğunuzdan uzak tutun .... Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır ADINI YAZ Y: HELLOKÜBRA . . Bem yağmur çok güzel bir cvp yazmışsın duygulandım. . ben her zaman insanlara ve hayvanlara elimden geldiği kadar iyi bir insan olmaya çalışıyorum. tabiki buda benim ailemin bana gösterdiği sevginin belirtileridir . . başka canlılarada sevgi ve saygılı olmamı öğretti. . . . selamlar. . . 1 0 Yayından Kaldır ADINI YAZ Y: DOST CVP. . ” internet omadan yaşam sürdürmek biraz zor. . . internet insanların yaşamı, kazancı, alışverişi, zekasının gelişmesi ve bilmediğimiz şeylerin bizlere öğrettiği dijital bir teknolojidir. . eğer insanlar hayatlarını mahvediyorsada bunun internetle alakası yoktur . . çocukların iyi arkadaş edinmesi iyi bir aile sevgisi birazda disiplin ve büyüklerine saygı ve küçüklerine ve hayvanlara olan sevgiyle yetiştirilirse İnan’ınki çocuklar internetten bilgili sayfa açarlarsa bilgilenirler. . . . . . . . 1 0 Yayından Kaldır ADINI YAZY: DOST CVP. . İnternetsiz bir dünya düşünmek çok zor, internet insanların kazancı, alışverişi, zekasının gelişmesi bilmediklerimizleri anında öğrenmemizi sağlayan bir dijital teknolojidirler ama?tabiki bu bilgili bilgi sayardan uzak durmamız çok zor yıl 2019. . . . . . . . 1 0 Yayından Kaldır
  • ADINI YAZ Y: Eğer iki insan bir birlerini , seviyorsa zaten evlilikleri ayrılmak aşamasına kadar gelmez . . . anlaşamayan ayrılır. . . . seven insan sevdiğine zarar vermez, onu boşandıktan sonra bile korur. . . . . . Cevap Yaz 23 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Tüm Teşkilatların Seçim Performansını Değerlendiren Erdoğan, 10'dan Fazla İsmin Biletini Kesti Üniversiteli Genç Kız, "İntiharı Aklımdan Çıkaramıyorum" Yazıp Kendini 9. Kattan Attı! Adana 'İntiharı Aklımdan Çıkaramıyorum' Notu Bırakıp, 9'uncu Kattan Atladı Bankalar Emekliler İçin Verilen Promosyon Ücretlerini 700 TL'ye Kadar Yükseltti