GÜNDEM ÖZETİ / 24 Mayıs 2020 - Son Dakika

GÜNDEM ÖZETİ / 24 Mayıs 2020

Ramazan Bayramı kutlanıyorİslam dünyasında yeni tip koronavirüs salgını sürecinde alınan önlemlerle idrak edilen Ramazan Bayramı'na ilişkin kutlama ve gelişmeler izleniyor.

GÜNDEM ÖZETİ / 24 Mayıs 2020, System.String[]

6 Nisan 1920

1- Ramazan Bayramı kutlanıyor

İslam dünyasında yeni tip koronavirüs salgını sürecinde alınan önlemlerle idrak edilen Ramazan Bayramı'na ilişkin kutlama ve gelişmeler izleniyor.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Ramazan Bayramı namazında hutbe irat edecek.

(Ankara/06.00)

DÜNYA DİPLOMASİ

1- Libya Hükümeti ile darbeci Halife Hafter milisleri arasındaki çatışmalar izleniyor.

GÜNCEL

1- Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) dünya genelinde yayılmasına ilişkin gelişmeler ve Türkiye'de alınan tedbirler takip ediliyor.

***

Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz. Abonelerimiz de sözleşme kapsamı dışında bu yayınları çoğaltamaz, başka kurum ve kuruluşlara aktaramaz. Aykırı davrananlar hakkında hukuki ve cezai her türlü başvuru hakkımız saklıdır.


Son Dakika

Cem Uzan torun sahibi oldu Genç milyarder, yatak pozlarıyla milyonları kendine hayran bıraktı Türkiye güzeli Zeynep Tokuş, mini şortuyla amuda kalkarak poz verdi Çıplak pozlarıyla bir döneme damga vuran mankenden buruk bayram mesajı Seda Sayan, tanıştığı erkeklerden neden T.C numarası istediğini anlattı Dominik'te bulunan Acun Ilıcalı Ramazan ayında yoksul aileleri unutmadı 3 buçuk aylık hamile olan Sinem son haliyle beğeni rekoru kırdı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne film seti kuruldu Sadece sosyal medya paylaşımlarından aylık 600 bin lira kazanıyor Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'dan dans şov İkili mücadelede Acun'u deviren Aycan'dan net mesaj: Sahada iyi durun Haluk Levent ile Mahsun Kırmızıgül, Twitter'da gençlik fotoğraflarını yarıştırdı Survivor Sercan'dan Beşiktaşlı yıldızla ilgili itiraf: Ona başkanım diyorum Acun Ilıcalı, Darülaceze sakinlerine bir kamyon çikolata gönderdi Yılmaz Erdoğan, Ersin Korkut'a köpeği Mess'in ölüm haberini nasıl verdiğini anlattı
00:36