Son dakika haber... İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ - Son Dakika

Son dakika haber... İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ

09.04.2021 04:25
Son dakika haber... İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ, System.String[]

Son dakika haberleri... 15.30Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz Cam ve Billur Müzesi Açılış Töreni'ne katılacak-19.00TBMM Başkanı Prof. Mustafa Şentop ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Mimar Sinan'ın hayatını anlatan "Mimarların Piri Sinan" belgeselininin galasına katılacak.

15.30

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz Cam ve Billur Müzesi Açılış Töreni'ne katılacak

-19.00TBMM Başkanı Prof. Mustafa Şentop ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Mimar Sinan'ın hayatını anlatan  "Mimarların Piri Sinan" belgeselininin galasına katılacak.

Atlas Sineması


Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Son dakika haber... İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ - Son Dakika


Son Dakika

Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan yerler ve kişiler belli oldu! İşte 43 maddede muafiyet listesi Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan yerler ve kişiler belli oldu! İşte 43 maddede muafiyet listesi İçişleri Bakanlığı'ndan kısmi kapanma genelgesi! Merak edilen tüm detaylar netleşti İçişleri Bakanlığı'ndan kısmi kapanma genelgesi! Merak edilen tüm detaylar netleşti Cübbeli Ahmet'ten düğün eleştirilerine yanıt: Herkesin kandırılma payı var Cübbeli Ahmet'ten düğün eleştirilerine yanıt: Herkesin kandırılma payı var Arsenal, Yusuf Yazıcı için teklifini yaptı! Kabul edilirse Trabzon'un da kasası dolacak Arsenal, Yusuf Yazıcı için teklifini yaptı! Kabul edilirse Trabzon'un da kasası dolacak Mustafa Cengiz'in açıklamaları sonrası futbolculardan ilk tepki geldi Mustafa Cengiz'in açıklamaları sonrası futbolculardan ilk tepki geldi Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ramazan ayının ilk iki haftasında kısmi kapanmaya geçilecek Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ramazan ayının ilk iki haftasında kısmi kapanmaya geçilecek Habertürk'te dekolte sansürü! Kameralar stüdyoya dönünce hemen düğmesini ilikledi Habertürk'te dekolte sansürü! Kameralar stüdyoya dönünce hemen düğmesini ilikledi Köy muhtarından cami minaresinde küfürlü anons! Yetmedi bir de fırça sapıyla dayak attı Köy muhtarından cami minaresinde küfürlü anons! Yetmedi bir de fırça sapıyla dayak attı