Güne 'İlahiler' ile Başladılar - Son Dakika

Güne 'İlahiler' ile Başladılar

19.01.2012 13:22
Güne 'İlahiler' ile Başladılar, System.String[]

Adana İl Müftülüğü'nce düzenlenen; 'Tanışma ve Dayanışma' etkinliğine katılan din adamları, güne 'ilahiler' eşliğinde başladı.

Adana İl Müftülüğü'nce düzenlenen; 'Tanışma ve Dayanışma' etkinliğine katılan din adamları, güne 'ilahiler' eşliğinde başladı.

Seyhan Kültür Merkezi'nde düzenlenen ve yoğun ilgi gösterilen etkinliğe katılanlar arasındaysa; Vali Hüseyin Avni Coş, İl Müftüsü Arif Gökçe, Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Osman Ateş de yer aldı. Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in de canlı bağlantı yaparak, din adamlarına hitaben bir konuşma yaptığı etkinlik, Ahmet Gülşen Cami İmam Hatibi Tarık Karadağ tarafından seslendirilen ilahilerle başladı.

Protokol üyelerinin salondaki yerini almasının ardından, bir dakikalık saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşı hep bir ağızdan söylendi. Sabancı Merkez Camisi Müezzin Kayyımı Mesut Harun Aytekin tarafından da Kur'an-ı Kerim okundu. Yapılan konuşmaların ardından kısa bir ara verilirken, söz konusu arada da katılımcılar için ney eşliğinde ilahi ve deyişler seslendirildi. 'Tanışma ve Dayanışma' etkinliği, İl Müftüsü Arif Gökçe'nin yapmış olduğu tanışma ve hizmet içerikli konuşmasıyla son buldu. - ADANA

Güne 'İlahiler' ile Başladılar
Güne 'İlahiler' ile Başladılar
Güne 'İlahiler' ile Başladılar

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Güne 'İlahiler' ile Başladılar - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Fenerbahçe taraftarından rakibi kızdıracak tezahürat: Trabzon kümeye Evde çıkan yangında dumandan zehirlenen 2 çocuk hayatını kaybetti Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Son Dakika: Türkiye'de 25 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 72 can kaybı, 2017 yeni vaka tespit edildi F.Bahçe'den müthiş geri dönüş! Trabzonspor'u net skorla mağlup ettiler