Güneş, Şoförlerin Sıkıntılarını Yeni Müdüre İletti - Son Dakika

Güneş, Şoförlerin Sıkıntılarını Yeni Müdüre İletti

20.08.2017 14:44
Güneş, Şoförlerin Sıkıntılarını Yeni Müdüre İletti, System.String[]

Büyük Birlik Partisi (BBP) Şırnak İl Başkanı Hacı Güneş, İpekyolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Yalçın Özden’i makamında ziyaret ederek, şoförlerin sıkıntılarını anlattı.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Şırnak İl Başkanı Hacı Güneş, İpekyolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Yalçın Özden'i makamında ziyaret ederek, şoförlerin sıkıntılarını anlattı. Güneş daha sonra Habur Gümrük Kapısı'nda şoförler ile bir araya geldi.

BBP Şırnak İl Başkanı Hacı Güneş, beraberindekiler ile birlikte kısa bir süre önce İpekyolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğüne atanan Yalçın Özden'e ziyaret gerçekleştirdi. Yeni müdüre "hayırlı olsun" dileklerini ileten Güneş, Yalçın Özden'e Habur Sınır Kapısı üzerinden ihracat yapan firmalar ve şoförlerin sıkıntılarını aktardı. Yöre halkının en büyük geçim kaynağının sınır kapısı olduğunu belirten Güneş, sınır kapısının önemine değindi.

Ziyaretin ardından BBP Şırnak İl Başkanı Hacı Güneş, Tır parkı ve gümrük sahasında bekleyen şoförler ile bir araya geldi. Şoförleri dinleyen Güneş sorun ve sıkıntıları yetkili birimlere ilettiğini söyledi. - ŞIRNAK

Güneş, Şoförlerin Sıkıntılarını Yeni Müdüre İletti
Güneş, Şoförlerin Sıkıntılarını Yeni Müdüre İletti

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Güneş, Şoförlerin Sıkıntılarını Yeni Müdüre İletti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı