Güneş Tutulmalarının Gizemleri Eclipse Chasers - Son Dakika

Güneş Tutulmalarının Gizemleri Eclipse Chasers

11.03.2011 15:01
Güneş Tutulmalarının Gizemleri Eclipse Chasers, System.String[]

Sci Tech TV'yi; Teledünya Dijital Yayın Platformu 193. Kanal ve Tivibu 108. Kanalda İzleyebilirsiniz.

ECLIPSE CHASERS

Sci Tech TV'nin yepyeni belgeseli "Eclipse Chasers" güneş tutulmalarının gizemlerini çözmek üzere sizleri Güney Pasifiğin en izole kalmış, hala neden ve nasıl yapıldığı bilinmeyen heykelleriyle ünlü adası Paskalya Adası'na götürüyor.

Dünyaca ünlü güneş tutulması bilimcileri, tutulmanın en iyi gözlemlenebildiği Paskalya Adaları'nda bu doğa olayını tüm detaylarıyla inceliyorlar.

Güneş tutulmalarını inceleyerek güneşin temel fonksiyonları anlamak ve gelecekte alternatif enerjileri üretebilmek adına çalışan bilim adamlarının söyleyecek çok şeyi var!

"Eclipse Chasers" Sci Tech TV'de.

Yayın tarihi : 15 Mart Salı

Yayın saati : 18.00

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Güneş Tutulmalarının Gizemleri Eclipse Chasers - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun'dan akılalmaz sözler: Kudurun