Güneşdoğdu: Okuduğum İlahilerde Beni Etkileyen Özlü Bir Cümle ve Mana Vardır - Son Dakika

Güneşdoğdu: Okuduğum İlahilerde Beni Etkileyen Özlü Bir Cümle ve Mana Vardır

22.07.2014 14:12
Güneşdoğdu: Okuduğum İlahilerde Beni Etkileyen Özlü Bir Cümle ve Mana Vardır, System.String[]

Samsun’un Bafra Öğretmenevi'nin işlettiği Ali Kale Turistik Tesisleri'nde Bekar Orman Ürünleri tarafından iftar verildi.

Samsun’un Bafra Öğretmenevi'nin işlettiği Ali Kale Turistik Tesisleri'nde Bekar Orman Ürünleri tarafından iftar verildi. İftara çok sayıda davetli misafir aileleriyle birlikte katıldı. Misafirler, Mustafa Özcan Güneşdoğdu tarafından seslendirilen ilahi ve kasideleri dinledi.

    Program, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. İftarın ardından başlayan ve Mustafa Özcan Güneşdoğdu tarafından seslendirilen ilahi ve kasideler dinleyenleri mest etti. Mustafa Özcan Güneşdoğdu yaptığı açıklamada; "Ben aslen Çankırılıyım. Ancak; Bafra’ya ayrı bir ilgi duyuyorum. Bafra’ya kendi memleketimden daha sık geliyorum. Burada Çankırı’dan daha fazla tanıdık dostlarımız oldu. Bafra’nın misafirperverliği, sıcak ve ilgili konukseverliği, bizlerde büyük yer etti. Müsaade ederseniz sizlere Hemşehrilerim diye hitap etmek istiyorum." dedi.

    6 firmanın sponsorluğunda düzenlenen konserde konuşan Güneşdoğdu, "Değerli hemşehrilerim; ben okuduğum ilahileri seçerken, ‘falanca güzel okudu ben de okuyayım’ gibi bir anlayışta olmadım. Ben okuduğum kaside ve ilahileri seçerken, beni etkileyen mutlaka içerisinde özlü bir cümle ve mânâ vardır. İşte o mânâ beni o ilahiyi veya kaside’yi okumaya meylettirmiştir." diye konuştu.

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Güneşdoğdu: Okuduğum İlahilerde Beni Etkileyen Özlü Bir Cümle ve Mana Vardır - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Korona nedeniyle zor günler geçiren restoran ve kafelerden yeniden açılmak için 5 maddelik öneri Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunulan "Ekonomi ve hukukta reform" paketinde kritik başlıklar yer alıyor Joe Biden döneminde Türkiye-ABD ilişkisinin gidişatını beş başlık belirleyecek ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Türkiye koronavirüs aşısında üçüncü adıma geçiyor Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor