Tadilat yapan ev sahibi kolon kırdı, faturası tüm binaya kesildi! Daireler tahliye edilip dükkanlar mühürlendi - Son Dakika

Tadilat yapan ev sahibi kolon kırdı, faturası tüm binaya kesildi! Daireler tahliye edilip dükkanlar mühürlendi

19.08.2022 12:43

İstanbul Güngören'de bulunan 4 katlı apartmanda, en üst kattaki dairesini genişletmek için tadilat yapan ev sahibi kolonu kırınca, polis ve zabıta ekipleri binayı tedbir amacıyla boşalttı. Apartmanın altında bulunan market ve iş yerleri de mühürlendi.

Güngören ilçesi Mehmet Nezih Özmen Mahallesi'ndeki 14 daireli binada, 4'üncü kattaki dairesini genişletmek için tadilat yapan ev sahibi kolona zarar verdi. İhbar üzerine zabıta ekipleri binada inceleme yaptı.

KOLONDAKİ HASAR BELİRLENENE KADAR BOŞ KALACAK

Apartman, kolondaki hasarı belirlemek ve binanın dayanıklılığını tespit etmek için yapılacak karot testi tamamlanıncaya kadar, tedbir amaçlı boşaltıldı. Apartman sakinleri, polis ve zabıta ekiplerinin gözetiminde tahliye edilirken, kimileri akrabalarının evlerine kimileri de belediye tarafından otellere yerleştirildi.

Ev sahibinin hatası tüm binaya patladı! Dükkanlara kilit vuruldu, 14 daire tahliye edildi

SÜPERMARKET VE 5 İŞ YERİ MÜHÜRLENDİ

Binanın giriş kapısı, alt katındaki süpermarket ve 5 iş yeri ise mühürlendi. Karot testi sonucuna göre binanın yıkılıp yıkılmayacağına karar verileceği öğrenildi.

Ev sahibinin hatası tüm binaya patladı! Dükkanlara kilit vuruldu, 14 daire tahliye edildi
Ev sahibinin hatası tüm binaya patladı! Dükkanlara kilit vuruldu, 14 daire tahliye edildi
YORUMLAR
500
Yalova'da zabıta ekiplerinden dilencilere operasyon! Üzerinden 12 bin lira çıkan dilenci herkesi şaşırttı Yalova'da zabıta ekiplerinden dilencilere operasyon! Üzerinden 12 bin lira çıkan dilenci herkesi şaşırttı İstanbul Güngören'de zabıta ekibi, seyyar satıcıya ailesinin gözü önünde tokat attı! O anlar kameralara yansıdı İstanbul Güngören'de zabıta ekibi, seyyar satıcıya ailesinin gözü önünde tokat attı! O anlar kameralara yansıdı Yalova'da zabıta denetiminde dilencinin üzerinden 12 bin lira çıktı Yalova'da zabıta denetiminde dilencinin üzerinden 12 bin lira çıktı
Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Tadilat yapan ev sahibi kolon kırdı, faturası tüm binaya kesildi! Daireler tahliye edilip dükkanlar mühürlendi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement