Güngören'de Tekstil Atölyesi Yandı - Son Dakika

Güngören'de Tekstil Atölyesi Yandı

26.11.2012 23:40
Güngören'de Tekstil Atölyesi Yandı, System.String[]

Güngören'de akşam saatlerinde bir tekstil atölyesinde yangın çıktı.

Güngören'de akşam saatlerinde bir tekstil atölyesinde yangın çıktı. İş yerindeki yoğun duman itfaiye ekiplerine zor anlar yaşattı. Yoğun dumandan etkilenen bir itfaiye personeli ambulansta tedavi edildi.

Güngören Sanayi Mahallesi Gürbüz sokakta bulunan 4 katlı tekstil atölyesinin bodrum katında saat 20.00 sularında yangın çıktı. Vatandaşların ihbarları üzerine yangını söndürmek için Bayrampaşa, Fatih, Bağcılar, Merter, Zeytinburnu itfaiye grupları sevk edildi. Tekstil atölyesinde can kaybı yaşanmazken yangın sonucunda maddi kayıpların olduğu gözlendi. Doğabilecek olumsuzluklara karşı olay yerinde ambulans ekipleri de hazır bulunduruldu.

Olaya tanık olan bir vatandaş yangının saat 20.00 sularında başladığını söyledi. Vatandaş, "İçeride bağırma sesleri duyduk. Makine başında bir kişi çalışıyordu. Çocuk can havliyle kendini dışarı attı. Üst katta yatanlar vardı. Vatandaşlarla üst katta yatanları kurtarmak için yukarı koştuk. İçeride çay ocağı var. Yangın muhtemelen oradan çıkmıştır. İçeride çok sayıda iplik olduğu için yangın kısa sürede büyüdü." dedi.

Çıkış sebebi henüz bilinmeyen yangın, itfaiye ekiplerinin yoğun çalışmaları sonunda kontrol altına alındı.

Yoğun dumandan etkilenen bir itfaiye personeli ambulansta tedavi edildi. Dumandan etkilenen diğer itfaiye erleri de olası zehirlenmelere karşı ayran içti.

Güngören'de Tekstil Atölyesi Yandı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Güngören'de Tekstil Atölyesi Yandı - Son Dakika


Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berlin'deki camiye yapılan polis baskınına tepki gösterdi: Şiddetle kınıyorum "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti Yürümekte dahi zorluk çeken 70'lik dedenin evinden 400 gram esrar çıktı