Aslan Burcunun Genel Özellikleri - Son Dakika

Aslan Burcunun Genel Özellikleri

31.07.2017 22:00

Akrep burcu duygusal dünyanızda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Ruhsal ve gizemli konular ilginizi çekebilir.Özel yaşamınızda hırslı, tutkulu ve kıskanç tavırlar sergileyebilirsiniz.

Kültür ve sosyal kavramlara yönelebilir. maneviyat seyahatler, uluslararası konular, eğitim, hukuk ve medya gibi alanlar ön plana çıkabilir.Yeni deneyimler hayatınıza değişiklikler getirebilir.

Aslan Burcunun Genel Özellikleri
Aslan Burcunun Genel Özellikleri
Aslan Burcunun Genel Özellikleri

- Kaynak: Youtube

Son Dakika Astroloji Aslan Burcunun Genel Özellikleri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü ABD'li ilaç devi Moderna, geliştirdiği koronavirüs aşısını piyasaya sürmeye hazırlanıyor Meteoroloji 12 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Tunç Soyer'in eşi Neptün Soyer'den Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne destek! Tepki yağıyor Donald Trump'ın kampanya hesabı hacklendi, 2.3 milyon dolar çalındı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı