Günü Yaşa Kitabı - Son Dakika

Günü Yaşa Kitabı

06.11.2014 20:37
Günü Yaşa Kitabı, System.String[]

Günü Yaşa Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Günü Yaşa Kitabı kitabının kısa özeti.

Saul Bellow 1976'da Nobel Edebiyat Ödülü'nü kazandığında, ödül komitesi Günü Yaşa'yı diğer kitaplarından ayırıp özel olarak övmüştü. İletişim Yayınları da "Modern Klasikler" dizisine bu güçlü ve dokunaklı kitapla başlıyor. Günü Yaşa, ailesini, işini ve ümitlerini kaybetmiş başarısız aktör Tommy Wilhelm'in bir gününün hikâyesi. Bir adamın paramparça olmuş, değiştirmek istediği ve baştan aşağı sorguladığı hayatı hakkında çarpıcı bir roman. Bellow'un ilk defa 1956'da yayımlanan bu çok parlak kitabını yepyeni bir tercümeyle sunuyoruz.

"Bellow Amerikan edebiyatının belkemiğidir."

-Philip Roth-

"Saul Bellow, 20. yüzyıl Amerikan yazarları arasında devlerden biri, belki de tek devdir."

-J. M. Coetzee-

"Bellow'un kitaplarındaki her cümle bizi onu sevmeye ve daha yakın olmaya davet eder.

-John Updike-

(Arka Kapak)

Yazar: Saul Bellow

Yayınevi: İletişim Yayınları

ISBN: 9789750504372

Boyut: 13,5x19,5

Sayfa Sayısı: 133

Basım Yılı: 2006-11

Basım Yeri: İstanbul

Cilt Durumu: Karton

Kağıt Türü: 2. Hamur

Dil: Türkçe

Son Dakika Güncel Günü Yaşa Kitabı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Saadet Partisi'nden asgari ücret zammı önerisi: Hedef 8 bin 85 lira olmalı Mahalleli 'Ölüm yoluna' isyan etti! 69 kazada 39 kişi hayatını kaybetti Büyükşehir Belediye Erzurumspor, teknik direktör Hüseyin Çimşir ile anlaştı İmamoğlu suikast hazırlığı iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu: Benim gündemimde pandemi var, bu iddialar yeni değil Bebek arabasındaki kazı gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi Son Dakika! Interpol'ün kırmızı bültenle aradığı PKK'lı Şanlıurfa'da yakalandı Oyuncu Caner Cindoruk'un iki erkek kardeşi de oyuncu çıktı Madde bağımlısı genç kadının ibretlik görüntüleri! Ayakta durmakta güçlük çekti, kendini oradan oraya attı