Gününü Göreceksin Filmi - Son Dakika

Gününü Göreceksin Filmi

16.10.2014 14:01
Gününü Göreceksin Filmi, System.String[]

Gününü Göreceksin filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Gününü Göreceksin filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Val Resnick ve Porter geleceğe dair büyük umutlar besleyen iki soyguncudur. Çalmayı hayal ettikleri büyük mebladaki bir parayla hayatların sonuna kadar lüks içinde yaşamayı istemektedirler. Soygun gerçekleştirdikten sonra Porter’a ihanet eden Val, korkunç bir kan davasının fitilini ateşler. Porter ise bu ihaneti sineye çekmeyi düşünmemektedir. İki eski dost arasında amansız bir mücadele başlayacaktır. Komplo Teorisi ve Los Angeles Sırları gibi lerin senaryosunu yazan Brain Helgeland’ın bir yönetmen olarak ilk i olan Payback, Richard Stark’ın ‘Avcı’ adlı kitabından ya uyarlandı. in başrolünde ise Mel Gibson var.

Yönetmen: Brian Helgeland

Senaryo: Brian Helgeland, Donald E. Westlake

Oyuncular: Bill Duke, David Paymer, Maria Bello, Gregg Henry, Mel Gibson

Filmin Türü: Aksiyon, Suç, Drama,

Orijinal Adı: Payback

Yapımcı Firma: Icon Entertainment International

Yapım Yılı: 1999

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: 90 milyon usd

Dağıtıcı Firma: Paramount Pictures

Gününü Göreceksin Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Gününü Göreceksin Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! ABD'nin seçilmiş başkanı Joe Biden, Antony Blinken'i Dışişleri Bakanlığı'na atadı G.Saray maçında devleşen Lung, sosyal medyayı salladı! Çizgi film karakteri Wakabayashi'ye benzettiler G.Saray'a geçit vermeyen Lung, sakatlandı! Hüngür hüngür ağlayarak sahadan çıktı Son Dakika: Türkiye'de 23 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 153 kişi vefat etti, 6713 yeni vaka tespit edildi Tartıştığı üvey babasını öldüren 15 yaşındaki çocuğun ifadesi ortaya çıktı: Canıma tak etmişti İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı Türk gemisine baskın emrini AB Akdeniz Deniz Kuvvetleri verdi: Sabaha kadar beklediler Türk gemisine yapılan baskınla ilgili Cihat Yaycı'dan bomba yorum: AB Zirvesi öncesi karşı koz elde etmeye kalktılar ancak başaramadılar