Gürcistan'daki rehine krizi, polis operasyonuyla son buldu - Son Dakika

Gürcistan'daki rehine krizi, polis operasyonuyla son buldu

21.10.2020 19:14

Gürcistan'da 18 kişinin rehin alındığı bankada, polisin düzenlediği operasyonla saldırganın gözaltına alındığı duyuruldu. Saatler önce yaşlı bir kadın serbest bırakılmıştı.

Gürcistan'ın Zugdidi kentinde bir bankaya giren silahlı saldırgan 19 kişiyi rehin almıştı. Daha önce yaşlı bir kadını serbest bırakan saldırgan saatler sonra polis operasyonuyla gözaltına alındı. 18 rehine ise operasyon sonucunda kurtarıldı.

500 BİN DOLAR TALEP ETMİŞTİ

Saldırgan, 18 kişiyi rehin tutmuş ve 500 bin dolar talep ettiği ifade etmişti.

YAŞLI BİR KADIN SERBEST KALMIŞTI

Saatler önce saldırganın 50'li yaşlarda bir kadını serbest bıraktığı açıklanmıştı.

Gürcistan'da rehine krizi sürüyor! Yaşlı bir kadın serbest bırakıldı

ÖZEL HAREKAT POLİSLERİ SEVK EDİLMİŞTİ

Olay yerine çok sayıda özel hareket polisi gönderildiği ifade edilirken polislerin soyguncuyu ikna etmeye çalıştığı bildirilmişti. Olayın gerçekleştirildiği Gamsakhurdia Caddesi'nin güvenlik çemberine alındığı kaydedilmişti.

Gürcistan'daki rehine krizi, polis operasyonuyla son buldu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Gürcistan'daki rehine krizi, polis operasyonuyla son buldu - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Sisal Şans, 'Numaralar fısıldandı' iddiasını rapor ile yalanladı Bursa'da Gelecek Partisi'nden erken kopuş! İlçe Başkanı dahil 30 kişi istifasını verdi Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen hasta hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Son Dakika: Türkiye'de 21 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 68 can kaybı, 2013 yeni hasta tespit edildi Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, Reuters'ın "Türkiye'de sokağa çıkma yasağı gelebilir" haberini yalanladı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı