Son Dakika Haberleri: Gürcistan'da 'Ya Resulallah' Şarkısının Klip Tanıtımı Yapıldı

Gürcistan'da 'Ya Resulallah' Şarkısının Klip Tanıtımı Yapıldı

2 yıl önce

TİFLİS (İHA) – Gürcistan’da, Ehlibeyt İlahi Şarkılar grubunun “Ya Resulallah” adlı şarkısının klip tanıtımı yapıldı.

Gürcistan'da 'Ya Resulallah' Şarkısının Klip Tanıtımı Yapıldı, System.String[]
TİFLİS (İHA) – Gürcistan'da, Ehlibeyt İlahi Şarkılar grubunun "Ya Resulallah" adlı şarkısının klip tanıtımı yapıldı.

Gürcistan'ın Marneuli kentinde, Ehlibeyt İlahi Şarkılar grubunun "Ya Resulallah" adlı şarkısının klip tanıtımı yapıldı. Vnv Production ve Gürcistan Müslümanları İdaresi'nin organizatörlüğüyle hazırlanan klibin tanıtım törenine dini temsilciler, siyaset, sanat ve edebiyat dünyasından tanınmış isimler katıldı. Törene katılan misafirler klibin çekilişi ve klip hakkında görüş ve düşüncelerini bildirerek, grubu tebrik etti.

Gürcistan Müslümanları İdaresi Başkanı Mirtagi Esedov, "Ehlibeyt grubu ile iki yıldır çalışıyoruz. İşbirliği sayesinde Grücistan'daki Müslümanlar Ehlibeyt'in eserlerini dinleyebiliyor. Bu sene klip çekme konusunda anlaştık ve gerçekleştirdik. Herkese teşekkür ederim" dedi.

Ehlibeyt İlahi Şarkılar grubu sözcüsü, "Ya Resulullah adlı şarkımızın klibinin oluşturulmasında emeği geçen Gürcistan Müslümanları İdaresi'nin başkanına, organizatörlerine, üyelerine derin teşekkürlerimizi bildiririz. Sözleri Alasger Vagiriye ait bu ilahiyi 1,5 yılda oluşturduk. İlahinin müziği ise Rövşen Muhammedli'ye aittir. Ama bu görüntünün çekilmesi, ortaya çıkmasında emeği geçen Gürcistan Müslümanları ve müminlerine bize yardımcı oldukları için teşekkür ederiz" diye konuştu. - TİFLİS
Haber Yayın Tarihi : 30.08.2017 01:36 Kaynak: İHABursa'da oluklu kertenkele şoku! Yılan sanıp öldürdüler Tunceli'de ters laleler jandarma korumasında İsmail Küçükkaya, Yıldırım-İmamoğlu ortak yayınında nasıl sorular soracak?