Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Antalya'da toplantı düzenleyecek - Son Dakika

Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Antalya'da toplantı düzenleyecek

23.10.2020 23:01
Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Antalya'da toplantı düzenleyecek, System.String[]

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, "Güneydoğu Anadolu Projesi" kapsamında, 25 Ekim Pazar günü, Antalya'da toplantı düzenleyecek.

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, "Güneydoğu Anadolu Projesi" kapsamında, 25 Ekim Pazar günü, Antalya'da toplantı düzenleyecek.

Federasyondan yapılan açıklamaya göre, toplantıda, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki illerde güreşi canlandırmak için başlatılan ve gençleri Türk sporuna kazandırarak kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı amaçlayan projenin ayrıntıları görüşülecek.

Toplantıya, güreşin canlandırılması ve altyapıya destek sağlanması için düzenlenen gelişim kampındaki 60 antrenör ve 300'e yakın sporcu da katılacak.

Ayrıca, il temsilcileri de salgın süreci ve 2020 yılının değerlendirme ve planlamasını yapmak üzere, yarın Musa Aydın başkanlığında, iki gün sürecek toplantıda bir araya gelecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Antalya'da toplantı düzenleyecek - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berlin'deki camiye yapılan polis baskınına tepki gösterdi: Şiddetle kınıyorum Bilim Kurulu Üyesi Kara: Kışın yakın mesafede koronavirüsün bulaş riski 1-2 dakikaya iniyor Son Dakika: Türkiye'de 23 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 74 kişi hayatını kaybetti, 2165 yeni hasta tespit edildi Seyir halindeki tırın kasasına çarpan geyik telef oldu "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi