Güreş: Türkiye Şampiyonası - Son Dakika

Güreş: Türkiye Şampiyonası

7 yıl önce

Türkiye Erkekler Serbest ve Grekoromen ile Bayanlar Güreş Şampiyonası Antalya'da devam ediyor.

Güreş: Türkiye Şampiyonası, System.String[]

Türkiye Erkekler Serbest ve Grekoromen ile Bayanlar Güreş Şampiyonası Antalya'da devam ediyor.


Kepez Erdal Öner Spor Salonu'nda düzenlenen şampiyonada, erkekler serbest stil 66 ve 120 kiloda müsabakalar ile bayanlarda 51, 59 ve 67 kiloda müsabakalar yapıldı.


Bayanlarda tamamlanan takım müsabakalarında, İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü birinci, Edirne Trakya Birlik Spor Kulübü ikinci, Kahramanmaraş Kenger Spor Kulübü ise üçüncü oldu.


Şampiyonanın üçüncü gününde gerçekleştirilen karşılaşmalarda, erkekler serbest stil 66 kiloda Servet Coşkun birinci, Mustafa Kaya ikinci, Mustafa Kuyucu ve Engin Bozkurt üçüncü, 120 kilode Taha Akgül birinci, Fatih Çakıroğlu ikinci, Yasin Kılıç ile Hamza Karadeniz ise üçüncü oldu.


Bayan müsabakaları 51 kiloda Merve Kenger birinci, Nurat Karadağ ikinci, Gizem Adıyaman ve Büşra Kenger üçüncü, 59 kiloda Elif Jale Yeşilırmak birinci, Hafize Şahin ikinci, Cemile Unudan ile Çiğdem Tunca üçüncü, 67 kiloda ise Burcu Örskaya, Sinem Topçu ikinci, Aslı Tuğcu ile Gurbet Koca da üçüncülüğü elde etti. - Antalya

Haber Yayın Tarihi: 13.12.2013 10:35 Kaynak: AA

YORUMLAR


Son Dakika

45 yaş küçük aşkıyla ilk gecesini anlattı! Sunucunun ağzı açık kaldı
Bir çift cinsel ilişki esnasında fantezinin dozunu kaçırınca, genç kız hayatını kaybetti Enkazdan sağ çıkarılan Meriç Dişli'nin sözleri, izleyenleri derinden etkiledi

Son Dakika Haberleri