Güreşte Madalyalar Sahiplerini Buldu - Son Dakika

Güreşte Madalyalar Sahiplerini Buldu

12.01.2012 13:02
Güreşte Madalyalar Sahiplerini Buldu, System.String[]

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Güreş Turnuvası'nda yapılan müsabakalar sonunda dereceye girenler belli oldu.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Güreş Turnuvası'nda yapılan müsabakalar sonunda dereceye girenler belli oldu. Güreşte dereceye girenlere madalyalarını Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran verdi.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Mustafa Kemal Spor Salonu'nda yapılan Güreş Turnuvası'nda kilolarında dereceye girenler belli oldu. Dereceye girenlere ödüllerini Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran ve öğretmenler tarafından verildi.

Şiran, yaptığı açıklamada; "Güreşi daha çok sevdirmek için antrenörümüzle birlikte çalışmalar yaptık. Görüyoruz ki çalışmalarımızın karşılığını almışız. Tüm güreşçilerimizi kutluyorum ve Mesut Yılmaz hocamıza da başarılar diliyorum" dedi.

Serbest stilde kilolarında dereceye girenler şöyle:

39 - 42 kilo: binci Niyazi Şahin Atatürk Lisesi, ikinci Halil İbrahim Anadolu Teknik ve üçüncü Mahsun Yılmaz 23 Nisan İ.Ö.O.

46 kilo: birinci İslam Aydın Endüstri Meslek Lisesi, ikinci Recep Tanışman İmam Hatip Lisesi ve üçüncü Muhammet Bahadır Akar Anadolu İmam Hatip Lisesi,

50 kilo: birinci Sabri Çaklı Endüstri Meslek Lisesi, ikinci Abdullah Aslım Necmi Hoşver İ.O ve üçüncü Ömer Keman Necmi Hoşver İ.Ö.O.

54 kilo: birinci Emre Özmetin Cumayeri Ç.P.L., ikinci Eray Ulucak Anadolu İmam Hatip Lisesi ve üçüncü Onur Yeşilyurt Nemci Hoşver İ.Ö.O.

58 kilo: birinci İbrahim Şen Gümüşova IMKB A.L., ikinci İbrahim Şen Konuralp Ç.P.L. ve üçüncü Serkan Adıyaman 23 Nisan İ.Ö.O.

63 kilo: birinci Yahya Oktay Orhan Gümüşova IMKB A.L.

69 kilo: birinci Beytullah Bekar Cumayeri Ç.P.L., ikinci Tarkan Batura Işık İ.Ö.O.ve üçüncü Mertcan Küçük Nemci Hoşver İ.Ö.O.

76 kilo: birinci Ekrem Toprak Endüstri Meslek Lisesi,

ikinci Abdulkerim Aydın Anadolu İmam Hatip Lisesi.

85 kilo: birinci Alihan Özbek Endüstri Meslek Lisesi, ikinci Taner Lafçı Ticaret Meslek Lisesi ve üçüncü Tolgahan Yıldırım Cumayeri Ç.P.L.

100 kilo: birinci Zafer Cem Uzuner Gümüşova IMKB A.L.

Okullar Arası Gençler 17-18 yaş serbest stil güreş turnuvasında ise;

50 kilo: birinci İslam Aydın Endüstri Meslek Lisesi, ikinci Recep Tanışman Anadolu İmam Hatip Lisesi, üçüncü Sabri Çaklı Endüstri Meslek Lisesi.

55 kilo: birinci Berat Tuncer And. İmam Hatip Lisesi, ikinci Musa Cehanger Necmi Hoşver İ.Ö.O, üçüncü Onur Yeşilyurt

60 kilo: birinci Mustafa Kılıç Konuralp ÇPL

66 kilo: birinci Emin Kılıç Endüstri Meslek Lisesi, ikinci Tarkan Batura Işık İ.Ö.O.

74 kilo: birinci Ersin Özmetin Cumayeri ÇPL. ikinci Yasin Özmetin Endüstri Meslek Lisesi, üçüncü Gültekin Durmuş Cumayeri ÇPL.

84 kilo: birinci Rıdvan Fer Cumayeri ÇPL, ikinci Alihan Özbek Endüstri Meslek Lisesi, üçüncü Taner Lafcı Ticaret Meslek Lisesi

96 kilo: birinci Kenan Arı And. İmam Hatip Lisesi, ikinci Mesut Ak Cumayeri ÇPL.

120 kilo: birinci Zafercem Uzuner Gümüşova İMKB Lisesi

Okullar Arası Gençler greko-romen stilde dereceye girenler ise;

74 kilo: birinci Enes Kerem Toprak Endüstri Meslek Lisesi

84 kilo: birinci Taner Lafcı Ticaret Meslek Lisesi

96 kilo: birinci Sinan Arı And. İmam Hatip Lisesi

120 kilo: birinciKenan Arı And. İmam Hatip Lisesi

Okullar Arası Yıldızlar Serbest stil sonuçları ise şu şekilde oluştu:

29-32 kilo: birinci Hamdi Turan 23 Nisan İ.Ö.O., ikinci Yusuf Arı 23 Nisan İ.Ö.O, üçüncü Fırat Baştımar Cumayeri Kanunu İ.Ö.O.

35 kilo: birinci Ziya Varol Cumayeri Kanuni İ.Ö.O, ikinci Reis Fer Cumayeri Kanuni İ.Ö.O.

38 kilo: birinci Halil İbrahim Arı Anadolu Teknik Lisesi, ikinci Onur Enç Necmi Hoşver İ.Ö.O., üçüncü Burak Gülbahar Cumayeri Kanuni İ.Ö.O.

42 kilo: birinci Serkan Genç Hürriyet İ.Ö.O., ikinci Batuhan Asan Necmi Hoşver İ.Ö.O.

47 kilo: birinci Emre Kaçmaz Necmi Hoşver İ.Ö.O, ikinci Semih Çakır Yunus Emre İ.Ö.O.

53 kilo: birinci Ertan Ulucak And. İmam Hatip Lisesi, ikinci Ömer Keman Necmi Hoşver İ.Ö.O. üçüncü Kemal Fer Cumayeri Kanuni İ.Ö.O.

59 kilo: birinci Doğukan Çakıroğlu Cumayeri Kanuni İ.Ö.O.

66 kilo: birinci Arif Tozar Cumayeri Kanuni İ.Ö.O. ikinci Onur Baştımar Cumayeri Kanuni İ.Ö.O.

69 kilo: birinci Mertcan Küçük Necmi Hoşver İ.Ö.O.

73 kilo: birici Mete Şengüç Necmi Hoşver İ.Ö.O. ikinci Soner Balta Cumayeri Kanuni İ.Ö.O. - DÜZCE

Güreşte Madalyalar Sahiplerini Buldu
Güreşte Madalyalar Sahiplerini Buldu
Güreşte Madalyalar Sahiplerini Buldu
Güreşte Madalyalar Sahiplerini Buldu

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Güreşte Madalyalar Sahiplerini Buldu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Bu bayram buruk geçti! Boğulma vakaları nedeniyle son 8 günde 43 kişi hayatını kaybetti 15:45 Bu bayram buruk geçti! Boğulma vakaları nedeniyle son 8 günde 43 kişi hayatını kaybetti Sarı-Lacivertli eşinin aklı da kalbi de İstanbul'da: Geri dönelim Vedat 15:42 Sarı-Lacivertli eşinin aklı da kalbi de İstanbul'da: Geri dönelim Vedat Ece Erken ve eşinin, Yıldız Tilbe'nin konserinde bir grup ile kavga ettiği öne sürüldü 15:40 Ece Erken ve eşinin, Yıldız Tilbe'nin konserinde bir grup ile kavga ettiği öne sürüldü
Cicaldau nasıl telaffuz ediliyor? Rumen futbolcu isminin söyleniş şeklini açıkladı 15:31 Cicaldau nasıl telaffuz ediliyor? Rumen futbolcu isminin söyleniş şeklini açıkladı İlk madalyamız geldi! Tokyo Olimpiyatları'nda bayrağımız ilk kez dalgalandı 15:10 İlk madalyamız geldi! Tokyo Olimpiyatları'nda bayrağımız ilk kez dalgalandı Merkez Hakem Kurulu karıştı! Tahkim'in itirazını reddettiği hakemler isyan etti 14:51 Merkez Hakem Kurulu karıştı! Tahkim'in itirazını reddettiği hakemler isyan etti
Son Dakika: Atatürk Orman Çiftliği'nde korkutan yangın! 1 kişi kundaklama iddiasıyla gözaltına alındı 13:53 Son Dakika: Atatürk Orman Çiftliği'nde korkutan yangın! 1 kişi kundaklama iddiasıyla gözaltına alındı Şehrin ortasında güpegündüz fuhuş rezaleti! Yanlarındaki küçük çocuğa aldırmadan, bir araçtan inip diğerine bindiler 11:51 Şehrin ortasında güpegündüz fuhuş rezaleti! Yanlarındaki küçük çocuğa aldırmadan, bir araçtan inip diğerine bindiler
Advertisement