Son Dakika Haberleri: Gürsel Tekin: Kurultay Çok Keyifli Geçecek

Gürsel Tekin: Kurultay Çok Keyifli Geçecek

8 yıl önce

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, 26 Şubat'ta yapılacak kurultayın çok keyifli olacağını söyledi.

Gürsel Tekin: Kurultay Çok Keyifli Geçecek, System.String[]

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, 26 Şubat'ta yapılacak kurultayın çok keyifli olacağını söyledi.


CHP'li Gürsel Tekin Taksim Gezi Parkı'nda düzenlenen 'Kentsel dönüşüme hayır' eylemine katıldı. Eylem sonrası basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtlayan Tekin, "26 Şubat'ta kurultayımızı yapacağız. Çok keyifli bir kurultay olacak. Demokrasilerde her şey mümkündür. Genel başkan adayları da çıkabilir. Ama bu tüzük kurultayıdır. Tüzük kurultayında genel başkan adayının olması söz konusu değil." dedi.


Uludere'deki heron görüntülerinin sorulması üzerine Tekin, "Uludere'de PKK ötesi bir güç varsa bunu en iyi bilecek olan devlettir. Devletin organlarıdır. Doğrusu çok merak ediyoruz. Defalarca sormamıza rağmen, 'MİT 'Biz böyle bir istihbarat vermedik.' dedi. Bu istihbarat bilgisinin nereden geldiğini iktidar açıklayabilmiş değil." şeklinde konuştu.

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 12:56 Kaynak: CHAİmamoğlu: İBB, Mehmetçik Kûtulamâre dizisine 25 milyon TL aktarmış
Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi Olçok, Tamince kararından sonra Adalet Bakanlığına teşekkür etti