Son Dakika Haberleri: Gürsu Kazıklı Spor Sahası'nda Futbol Artık Daha Konforlu

Gürsu Kazıklı Spor Sahası'nda Futbol Artık Daha Konforlu

3 gün önce

Gürsu Belediyesi'nin ilçenin spor alanlarını geliştirmeye yönelik çalışmaları kapsamında Kazıklı Spor Sahası'nda iyileştirme çalışmaları yapılmakta.

Gürsu Kazıklı Spor Sahası'nda Futbol Artık Daha Konforlu, System.String[]

Sağlıklı yaşamın olmazsa olmazının spor yapmak olduğunu vurgulayan Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, " Çocuklarımızın, gençlerimizin, tüm hemşehrilerimizin spor yapma olanaklarını arttırmak amacıyla tesisleşme noktasında önemli çalışmalar yaptık. Sporcu Fabrikamız'ı yakında hizmete açacağız. Mahallerimizde spor sahaları oluşturduk. Parklarımızı aynı zamanda spor aletleriyle donattık. İlçe Stadımız'a bakım yaptık. Bunların yanında daha birçok spor yapma imkanını ve faaliyetini hemşehrilerimize sunduk. Kazıklı futbol sahasında yapılan soyunma odası ve duştan oluşan tesisle de futbolseverlere daha konforlu imkanlarda futbol oynama imkanı sağlamış olacağız" dedi.

Gürsu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nce gerçekleştirilen çalışmayla, Kazıklı Futbol Sahası içerisinde oluşturulmakta olan tesiste soyunma odası ve duş yer alacak.
Sakarya'da Gece Yarısı Silahlı Kavga: 3 Ölü, 1 Yaralı Prof. Dr. Karatay Yine Ezber Bozdu: Fransız İhtilalinin Sebebi Halkı Tuzsuz Bırakmak!

CIA'nin Eski Direktöründen Skandal İtiraf: ABD Başka Ülkelerde Seçimlere Karıştı Kilis'te Evin Mutfağına Roket Düştü