Guthrie Govan / Romeo Juliet Performance Hall'da - Son Dakika

Guthrie Govan / Romeo Juliet Performance Hall'da

28.03.2011 12:06
Guthrie Govan / Romeo Juliet Performance Hall'da, System.String[]

Guthrie Govan İlk Konserini Vermek 7 Nisan 2011 Perşembe Günü Romeo & Juliet Sahnesinde Olacak.

Guthrie Govan, son yıllarda sıkıntıya girmiş ve birbirinin tekrarı olan gitar müzik dünyasını yeniden canlandıran, yeni neslin de enstrümantal gitar müziği sevmesini sağlayan çok önemli gitar virtüözlerinden biridir. Jazz-Rock-Fusion, Funk, Blues ögelerini modern gitar teknikleri ile birleştiren Guthrie, Jazz dünyasından Heavy Metal'e kadar geniş bir yelpazede gitar enstrümanı ile ilgilenen herkesin büyük sevgisini kazanmıştır.

Sanatçının, 2006 yılında "Erotic Cakes" adı ile piyasaya sürülen ve büyük ilgi gören albümü, kendisinin kısa zamanda tanınan ve her yerde ilgi gören bir isim haline gelmesini sağlamıştır.

Ron Thal, Steve Vai, Joe Satriani, Greg Howe, Reb Beach gibi bir çok ünlü gitaristin beğenerek takip ettiği sanatçı, uluslararası büyük organizasyonlar, fuarlar, gitar clinic ve master class organizasyonları için de sürekli tercih edilen bir isimdir.

Çok iyi bir gitarist olmasının yanı sıra mütevazı ve olgun kişiliği ile de insanların takdirini kazanmış olan Guthrie Govan ilk konserini vermek 7 Nisan 2011 Perşembe günü Romeo & Juliet sahnesinde olacak.

Guthrie Govan / Romeo Juliet Performance Hall'da

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Guthrie Govan / Romeo Juliet Performance Hall'da - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kırmızı Oda'da rol alan Sema Keçik'in 2 yıl önce kendisinden 25 yaş küçük oyuncuyla aşk yaşaması yeniden gündem oldu Işıkları sökülüp, çeşmesi kırılan 600 yıllık Şahmelek Camii'ni talan edenler geride sadece bir kasket bıraktı Dağlık Karabağ'da hezimete uğrayan Paşinyan, sınırdaki altın madeni için Putin'den yardım istedi Kahramanmaraşlı emekli asker, yaptığı doğal ilaçla koronavirüsten korunuyor Yönetmen yardımcılığını bırakan genç kadın, memleketine dönerek annesiyle ejder meyvesi üretimine başladı Uzun süredir ortalarda görünmeyen Bekir Bozdağ, yanlış paylaşımıyla haber oldu İlginç hırsızlık: Soydukları marketten çelik kasayla birlikte 251 adet çikolata çaldılar "Partilerde abartıldığı kadar bir şey yok" diyen Buse İskendereoğlu da koronavirüse yakalandı